Nápady na nové akce (351)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Únikovky

Zdar všem, shodou okolností se mi sešly tři slevy na únikovky: Profesorova pracovna - 1000 Kč místo 1500 Kč Psychiatrická léčebna (na výběr…

Zahájil(a) Tritol

5 8. 3, 2017
Odpověď od Robert Korný

Windsurfing

Ahojte, nenašel by se někdo, kdo by chtěl vyzkoušet víkendový kurz windsurfingu, nejspíše na Pálavě :-)

Zahájil(a) Andy

2 7. 27, 2017
Odpověď od Andy

Výlet do Peru 2018

Ahoj, mám v plánu příští rok jet do Peru a sháním podobně založené lidi, kteří by chtěli dovolenou strávit aktivně, tzn. treky, spaní venku…

Zahájil(a) Andy

0 6. 16, 2017

Ochutnávka 27.6. v Grobovce (viniční altán) - zrušeno

Ahoj, Po velkém úspěchu ochutnávky v Noelce bychom mohli vyzkoušet další... Jde o ochutnávku vinařství Volařík z Mikulova. Kdo byl v Noelce…

Zahájil(a) Ivana S.

7 6. 7, 2017
Odpověď od Ivana S.

Lezení o víkendu

Měl by někdo zájem jít si zalézt o některém víkendu?

Zahájil(a) Andy

11 5. 25, 2017
Odpověď od Iva

LEGO výstava

Ahoj. Nepřidáte se ke mně někdo na výstavu Brick Republic v PVA Letňany? Vstupné je 350 a podle fotek a videa to bude stát za to (pořád lev…

Zahájil(a) Iva

5 5. 25, 2017
Odpověď od Iva

Laterna magika - Cube

Ahoj, kulturní kroužek se nám tu celkem dobře rozjel, tak tentokrát zkouším něco náročnějšího. Laterna má nové představení Cube a chtěl byc…

Zahájil(a) Ondra Stárek (PaP)

1 5. 5, 2017
Odpověď od Tritol

Vinotéka v květnu

Ahoj, v týdnech od 15. do 26. května bych rád rezervoval Noelku na degustaci vína. Klasicky akce od osmi zhruba do půlnoci. Jaký den by vám…

Zahájil(a) Rob

5 5. 2, 2017
Odpověď od Rob

S PaPem za kulturou (třetí podání ;-)

Zdar všem, zas mi přišla nabídka na divadelní představení. Studio Dva se musí objednat do středy, Palmovku a Švanďák co nejdříve (místa miz…

Zahájil(a) Tritol

6 4. 18, 2017
Odpověď od Tritol

Průzkum zájmu: Divadlo Semafor - Prsten pana Nibelunga, 6. dubna

Update: Nikdo neoznámil svoje preference, tak jsem vybral představení Prsten pana Nibelunga 6. dubna od 19:00. Kdo má zájem se zúčastnit, n…

Zahájil(a) Ondra Stárek (PaP)

12 4. 7, 2017
Odpověď od Tritol

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby