Zážitky z proběhlých akcí (192)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Tajemná místnost pro chytré hlavičky

Docela dlouho se tu neobjevil žádný zápis z akce, tak je na čase s tím něco udělat. Z "místnosti" jsme utíkali už před nějakou dobou, ale p…

Zahájil(a) Tritol

1 5. 6, 2015
Odpověď od snooffik

Kudy chodil Karel IV. 2014

Pro velký úspěch jsme se po roce rozhodli opět vyrazit na tento turistický počin. V rámci poznávání nových krajů byla zvolena jiná trasa, a…

Zahájil(a) Tritol

1 5. 5, 2014
Odpověď od Tritol

Laser game 10. 3. 2014

Už dlouho se tu neobjevil žádný zápis, tak jeden přidám :-). V pondělí jsme se vypravili na další PaPí lasergame, tentokráte na Prahu 9. Pr…

Zahájil(a) Tritol

4 3. 14, 2014
Odpověď od Zdeněk Č (PaP)

Netradiční inline bruslení pro nezadané

Velmi netradičně jsem se, za souhlasu, ujala reportu z bruslení já a to pouze z toho důvodu, že naše milá organizátorka Jana se nemohla akc…

Zahájil(a) Lenka Veselá

3 7. 25, 2013
Odpověď od Tritol

Červnová Otava s PaPem

Tak ačkoliv mi chybí sepsat zážitky s některých předešlých akcí, tak nemohu nezačít s těmi z vody, ze které jsme se právě vrátili. Myslím,…

Zahájil(a) Jana (PaP)

3 7. 1, 2013
Odpověď od Tritol

S PaPem za divadlem - květen

Tak další kulturní zážitek za námi, a rozhodně nebyl špatný. Musím konstatovat, že se jednalo o zábavnou komedii, která pobavila všechny př…

Zahájil(a) Jana (PaP)

5 5. 29, 2013
Odpověď od Marietta

Pivní degustace pro nezadané aneb průřez pivními styly

Vím, že jsem se trochu opozdila, ale nebojte se, nezapomněla jsem, a tak se o zážitky podělím nyní. Celá akce proběhla ve velmi příjemném d…

Zahájil(a) Jana (PaP)

5 5. 27, 2013
Odpověď od Jana (PaP)

S PaPem do Prčic

Tak máme za sebou další sportovní zážitek, tentokrát pochodový. Na tuto akci mne přivedla Ivanka, která se pochodu zúčastní každým rokem. D…

Zahájil(a) Jana (PaP)

10 5. 26, 2013
Odpověď od snooffik

Květnový bowling

Tento bowling přinesl spoustu nových věcí. Kromě toho že se nás tentokrát nesešlo tolik jako vždy, měli jsme i výjimečné výsledky. Dneska p…

Zahájil(a) Jana (PaP)

2 5. 26, 2013
Odpověď od snooffik

Za tajemstvím noční Prahy 2.

Hned úvodem bych ráda poděkovala Ále za opravdu skvělou prohlídku Prahy, kterou ocenili nejen původem mimopražští, ale i rodilí Pražáci. Ne…

Zahájil(a) Jana (PaP)

3 5. 23, 2013
Odpověď od Tritol

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby