Zážitky z proběhlých akcí (192)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Tropical Island report, 21.11.

První PaPí zahraniční výlet směřoval do Německa na Tropický ostrov u Berlína. Začalo to údivem – ó jak velká to hala, ó jak velký hluk a ře…

Zahájil(a) Martin (PaP)

23 11. 24, 2009

Zápisek z Kulečníku v Řípské - Praha

Pár větiček k proběhlé akci Kulečníku v Řípské.... Budu zde o5 mluvit za sebe :-) V billiárdovém klubu, se nás sešlo celkem 12, z toho 5 d…

Zahájil(a) Martin Pr. (Jeremiášek)

0 11. 20, 2009

Lampionový průvod, 13.11.

Tak to bych neřekl, že se z lampionového průvodu od sedmi dostanu domů až před třetí ranní a opět budeme zavírat bar :-) Bylo nás asi 50, n…

Zahájil(a) Martin (PaP)

11 11. 19, 2009

Večeře + autobus párty

Původně jsem si myslel, že o dnešní večeři pro cca 40 lidí v restauraci Marcovo rodiny v centru Prahy ani nebude co psát. Jídlo bylo samozř…

Zahájil(a) Martin (PaP)

14 11. 18, 2009

LAST MINUTE - celodenní výlet na Sněžku (Ještěd) 14.11.

Z výletu na Sněžku se nakonec stal výlet na Ještěd, protože jsme včas přehodnotili situaci a došli k závěru, že pokud bychom se chtěli vyda…

Zahájil(a) DankaMatonka

14 11. 16, 2009
Odpověď od Jana M.

Arabská diskopárty, 14.11.

Tak máme za sebou další povedenou netradiční akcičku. Arabská diskotéka ve mně vzbuzovala spíše zvědavost než touhu tančit na arabské rytmy…

Zahájil(a) Martin (PaP)

4 11. 16, 2009
Odpověď od Michal N

Diskuzní večer v čajovně II., 9.11.

Druhý diskuzní večer týkající se seznamování a vztahů máme úspěšně za sebou a ukazuje se, že diskuze a poznávání ostatních názorů na toto t…

Zahájil(a) Martin (PaP)

7 11. 13, 2009

Kytarový večer with a twist...II, 12.11.

Ahoj všem, dnes proběhl druhý Kytarový večer s Jamiem, stejně super jako ten první, ovšem tentokrát jsme spolehlivě zabrali půl restaurace.…

Zahájil(a) Kelly

4 11. 13, 2009
Odpověď od Martin (PaP)

Karel Gott, aneb jak se slaví Martin, 11.11.

Zhodnotit jako první proběhlou párty, alá Karel Gott, je pro mě téměř povinností, neboť na mě hodně moc PaPáků ušilo pořádnou boudu. V domn…

Zahájil(a) Martin (PaP)

19 11. 12, 2009
Odpověď od Petra Š.

Saunování při svíčkách - 7.11.2009

Právě jsme dojeli z Čestlic. Někteří se napřed vyřádili v bazénu, poté následovaly Římské lázně, venkovní sauna, bazén se studenou vodou, v…

Zahájil(a) DankaMatonka

5 11. 9, 2009
Odpověď od Kateřina D.

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby