Zážitky z proběhlých akcí (192)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Salsa III., 3.11.

Co dodat k právě proběhlé Salsa párty? Soudě podle reakcí účastníků párty se opět jednalo o vydařený večírek a to je moc dobře. Já to nemoh…

Zahájil(a) Martin (PaP)

18 11. 7, 2009
Odpověď od Ivetina

Halloweenská párty, 31.10.

Tak jsem se právě vrátil z Helloweenské párty aneb z největší dnešní párty svého druhu v Evropě, jak bylo řečeno v mém úvodním "projevu" :-…

Zahájil(a) Martin (PaP)

36 11. 4, 2009
Odpověď od Marta

Kino - Chceš mě, chci tě, 28.10.

Tak jsem byl dneska v kině a pak si sednout na pár hodin do restaurace. Nic neobvyklého, dalo by se říct, kdyby mi však před začátkem předs…

Zahájil(a) Martin (PaP)

19 11. 3, 2009
Odpověď od Martin (PaP)

Prvni Kulecnik s PaPem

Ahoj vsem, mame za sebou dalsi akci, a i vcera jsme meli cest poznat nove lidi a zazit spolu krasne chvile pri soutezi. Jsem rad ze jste pr…

Zahájil(a) Marco

5 10. 30, 2009
Odpověď od Marco

Sobotní párty, 24.10.

Sobotní párty byla dalším křtem ohněm, vždyť posuďte sami - počet přihlášených 48, počet těch, co přijdou možná 38 a rezervovaná kapacita v…

Zahájil(a) Martin (PaP)

22 10. 27, 2009
Odpověď od Kelly

Golf v Hostivaři

Ráda bych se ohlédla za golfovou akcí z pohledu organizátora. Ještě den před golfem bylo závazně přihlášeno docela málo lidí, ale nakonec b…

Zahájil(a) Lu

12 10. 25, 2009
Odpověď od DankaMatonka

Karaoke party, 21.10.

Dnes proběhla první PaP karaoke párty a musím říct, že to byla opět velmi podařená záležitost. Jednalo se o první akci v době "po Střepinác…

Zahájil(a) Martin (PaP)

22 10. 24, 2009
Odpověď od Martin (PaP)

Diskuzní večer v čajovně I., 12.10.

První diskuzní večer na téma seznamování a vztahy proběhl ve velmi přátelské atmosféře v komorní čajovně, kde jsme měli při svitu svíček tu…

Zahájil(a) Martin (PaP)

5 10. 13, 2009
Odpověď od Martin (PaP)

Badminton, 6.10.

Dnes proběhl první PaP badminton a je to asi již ohraná písnička, ale akce zase dopadla moc dobře :-) Sešlo se 14 hráčů, jeden nehrající ka…

Zahájil(a) Martin (PaP)

5 10. 11, 2009
Odpověď od Petr H.

Paintball, 4.10.

Hodnocení dnešního paintballu nechám na účastnících v níže uvedené diskuzi a popíšu jen holá fakta. 21 lidí, téměř polovina odvážných děvča…

Zahájil(a) Martin (PaP)

12 10. 6, 2009
Odpověď od Soňa

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby