Zážitky z proběhlých akcí (192)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Dubnové deskohraní

Ve čtvrtek jsme si opět hráli, a bylo to zase super. Sice tentokrát nebyla zcela naplněná kapacita, ale to nic neubíralo večeru na zábavě.…

Zahájil(a) Jana (PaP)

2 4. 8, 2013
Odpověď od Jana (PaP)

Velikonoce s Papem

Sice pozdě ale přece. Konečně jsem se dostala k sepsání tohoto veledůležitého zápisu (všechny jsou přeci takové). Blížící se velikonoce se…

Zahájil(a) Jana (PaP)

2 4. 8, 2013
Odpověď od Jana (PaP)

Březnový bowling

Je hrozně fajn trávit večer s dobře naladěnými lidmi, a to se opět splnilo. Všichni dorazili s úsměvem na tváři, a ten jim i vydržel (tedy…

Zahájil(a) Jana (PaP)

10 3. 30, 2013
Odpověď od Ondřej S.

Laser game březen

Tak sice opožděně, ale přeci bych ráda poreferovala o akci na lasergame. Nakonec se bojechtivých PaPáků sešlo 13, chlapi měli sice převahu,…

Zahájil(a) Jana (PaP)

5 3. 25, 2013
Odpověď od Tritol

Putování za pivní pěnou aneb první jarní výlet pro nezadané

Tak jsme se právě vrátili z našeho výletu, a myslím že se opravdu povedl. I když jsem v objednávce na počasí zapomněla na teplo, tak alespo…

Zahájil(a) Jana (PaP)

11 3. 25, 2013
Odpověď od Tritol

S PaPem za divadlem

Tak jsme se vrátili plni dojmů s prvního ze série divadelních představení, které budeme moci s Papem navštívit. Dívky byli okouzlující a mu…

Zahájil(a) Jana (PaP)

9 3. 20, 2013
Odpověď od Petr K (PaP)

Březnové lyžování

Tak konečně se dostávám k tomu udělat zápis z našeho víkendu, a rovnou ještě udělám i z dnešního hraní. Každopádně musím říct, že se víkend…

Zahájil(a) Jana (PaP)

6 3. 13, 2013
Odpověď od Tritol

Březnové deskohraní pro nezadané

Tak konečně po zápisu z lyží se dostávám i k deskohraní. I tentokrát si myslím, že mělo své kouzlo. Dnes se na něm sešlo i docela dost nová…

Zahájil(a) Jana (PaP)

2 3. 12, 2013
Odpověď od Marietta

Únorový bowling

Tak tentokrát se povedlo, abych se dostala domů rozumně. Takže i má zpráva snad taková bude. I když i tentokrát se mi trochu rozpisy družst…

Zahájil(a) Jana (PaP)

3 2. 19, 2013
Odpověď od Jana (PaP)

Squashový turnaj

Tak dorazila jsem domů, a hnedle co jsem odložila raketu, zasedla jsem ke klávesnici, abych se s vámi podělila o zážitky. A těmi byla dnešn…

Zahájil(a) Jana (PaP)

21 2. 11, 2013
Odpověď od Katka

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby