Zkušenosti s PaP projektem (16)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Skončili jsme

Skončili jsme jasná zpráva, proč o Jekor zakopávám dál, projít branou já abych se bál. Když arénu vidím zvenčí, připadá mi snazší, menší. V…

Zahájil(a) Tritol

4 2. 25, 2020
Odpověď od Tritol

opravdu to funguje :-)

Díky více než 4 letému vztahu,, který jsem našla na PaP můžeme slavnostně oznámit, že se každým dnem těšíme s přítelem na příchod nejmenšíh…

Zahájil(a) Efča

3 11. 16, 2019
Odpověď od Alena

Akce Kulový blesk aneb PaPí stěhování

Zdar všem, v září probíhaly diskuse ohledně zdražení Ningu a věcí s tím souvisejících. Na poslední chvíli bylo sice zdražení odvoláno, ale…

Zahájil(a) Tritol

9 12. 19, 2016
Odpověď od Tritol

Soukromé fotky

Zdar všem. Jsme na limitu povolených dat pro Ningovou komunitu. Zakázal jsem přidávání nových fotek a pokud bude potřeba místo pro fotky z…

Zahájil(a) Tritol

1 11. 12, 2016
Odpověď od Andy

Jedeme dál

Pravděpodobně jste zaznamenali diskuse o dalším pokračování tohoto projektu v reakci na zvýšení cen provozovatele platformy na které je PaP…

Zahájil(a) Tritol

13 10. 24, 2016
Odpověď od Ve Verka

PaP funguje, můžeme jen doporučit!

Vážení PaPáci, chtěla bych vám napsat, že PaP je opravdu nenásilná forma setkávání lidí, kde můžete nalézt nejen přátelství, ale i lásku. N…

Zahájil(a) Luciana

0 5. 9, 2014

Budeme rádi za nápady, jak vítat nováčky

Nováčci byli, jsou a budou. Ten, kdo se odváží vyrazit na svou první PaP akci, ten většinou nelituje a s každou další akcí se cítí uvolněně…

Zahájil(a) Martin (PaP)

12 1. 20, 2013
Odpověď od Jana Kropáčková

Náměty, nápady, návrhy na zlepšení, tipy na aktivity

Nebráníme se žádnému nápadu na zlepšení projektu Přijď a Potkej. Máte-li jakýkoli námět na aktivitu, neváhejte se s námi podělit v této dis…

Zahájil(a) Martin (PaP)

45 1. 3, 2013
Odpověď od Jana (PaP)

Napsali o Přijď a Potkej

Projekt Přijď a Potkej vznikl v létě roku 2009 a od svého začátku je o něj mezi nezadanými mladými lidmi velký zájem. O to více nás těší, ž…

Zahájil(a) Martin (PaP)

20 4. 24, 2012
Odpověď od Tritol

Profilové foto

Jelikož se tu místo profilových fotek občas objevují "červené hlavy" nebo fotky z povzdálí, následující video by vám mělo ukázat, jak správ…

Zahájil(a) Tritol

6 12. 19, 2011
Odpověď od Martin J.

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby