Všechny diskuse s popiskem divadlo (7)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

S PaPem za kulturou (třetí podání ;-)

Zdar všem, zas mi přišla nabídka na divadelní představení. Studio Dva se musí objednat do středy, Palmovku a Švanďák co nejdříve (místa miz…

Zahájil(a) Tritol

6 4. 18, 2017
Odpověď od Tritol

Průzkum zájmu: Divalo v Dlouhé - Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách

Divadlo v Dlouhé stále hraje Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách, což je věc, která se musí vidět alespoň jednou, ale dá se…

Zahájil(a) Tritol

11 2. 22, 2017
Odpověď od Rob

Divadlo pod Palnovkou

Právě mi do firemního mailu přistála nabídka na slevu vstupenek do Divadla pod Palmovkou. Co jsem koukal do kalendáře, zvládl bych: VEČER…

Zahájil(a) Tritol

7 11. 11, 2016
Odpověď od Tritol

Report, divadlo 17.1.

Včera proběhlo jedna z kulturních PaP akcí, kterou bylo černé divadlo. Akce by se dala rozdělit na dvě části - představení v divadle a před…

Zahájil(a) Martin (PaP)

2 1. 22, 2012
Odpověď od Marek Happy

MEZI PLOTY 5. - 6. 6. 2010

Ahojky všichni,   každý rok zavítám na festival MEZI PLOTY do Bohnické léčebny v Praze. Nejen že je to festival hudby, divadla a dalšího um…

Zahájil(a) Veronique

52 6. 4, 2010
Odpověď od Bára-Val

Tři měsíce prázdnin

Tak to máme za sebou. Sešli jsme se téměř všichni, kdo nepřišel, včas se omluvil, za což děkuji, ulehčilo mi to práci.Původně jsem si říkal…

Zahájil(a) chalupa (Petr)

1 4. 23, 2010
Odpověď od Marek B

Report - Souborné dílo W. Shakespeara ve 120 minutách

Včera jsem byli na divadelním představení "Souborné dílo W. Shakespeara ve 120 minutách" v Divadle v Dlouhé. Ačkoli jsem čekal trochu nudno…

Zahájil(a) Martin (PaP)

17 2. 13, 2010
Odpověď od Ola (PaP)

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby