Všechny diskuse s popiskem sport (11)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Májový nohejbalový turnaj trojic 19.5.

Osobně jsem to myslím nikdy nehrál, ale třeba bude mít někdo zájem... https://www.praha8.cz/Majovy-nohejbalovy-turnaj-trojic.html

Zahájil(a) Tritol

1 4. 8, 2018
Odpověď od Iva

QuickGame

Zdar všem, právě jsem zasponzoroval 10 voucherů na QuickGame, k uplatnění do konce února. Primárně jsem je nakoupil pro PaPáky, takže bych…

Zahájil(a) Tritol

8 10. 14, 2016
Odpověď od Andy

Lezecká stěna (nábor)

Ahoj PaPíci, v rámci PaPích akcí bych vás rád vytáhl na stěnu. Zkoušky nemám, ale cca 15 lidí jsem to už naučil a všichni ještě žijí;-) Pro…

Zahájil(a) Pavel Zoubek PaP

19 2. 3, 2016
Odpověď od Lenka W

ROLLER DERBY team

Ahoj všichni, nově vznikající PRAGUE CITY ROLLER DERBY team hledá nadšence do svých řad. Tento sport je u nás v plenkách a proto se pořád h…

Zahájil(a) Luciana

6 7. 12, 2012
Odpověď od Luciana

Kdo se přidá na TENIS ?

Badminton, squash vám prý nestačí tak dáme pro změnu, nebo na doplnění aktivit tenis? :)Dejte tedy prosím sem do této diskuze info kdo by m…

Zahájil(a) Martin RS

41 7. 20, 2010
Odpověď od Petr H.

Geocaching

Předpokládám, že většina o tomto pojmu již slyšela, pokud ne, nebo si nejste až tak jisti o čem to je, mrkněte třeba na tento docela podrob…

Zahájil(a) Džarda

44 5. 5, 2010
Odpověď od Džarda

Pravidelné inline jízdy - Stromovka, Trója?

Teplo začalo naplno, tak už jsem se byl dneska projet:) Rád bych našel pár přátel, kteří by aspoň trochu pravidelně 1-2x týdně vyráželi na…

Zahájil(a) Jirk@

21 3. 31, 2010

Veslařský trenažér

Ahoj, před časem jsem objevil příjemnou sportovní aktivitu - veslařský trenažér. Chytlo mě to natolik, že jsem u toho zůstal a minimálně je…

Zahájil(a) Honza

40 3. 26, 2010
Odpověď od Honza

Nápad na akci tuto sobotu, 14.11.? Klidně i celodenní výlet

Ahoj, máte někdo chuť podniknout výlet či nějakou sportovní aktivitu tutu sobotu? Dle diáře PaPu je program až večer - Belly Dance. Víte o…

Zahájil(a) DankaMatonka

11 11. 13, 2009
Odpověď od Jirk@

Je tu někdo na volejbal nebo na plážový volejbal?

Léto se rozjíždí a to by bylo, abychom nedali dokupy několik lidí na plážový volejbal. Máte-li informace o hřišti, dejte prosím vědět, stej…

Zahájil(a) Martin (PaP)

12 11. 12, 2009
Odpověď od PaPík Náčelník

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby