Všechny diskuse s popiskem zábava (30)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Únikovky

Zdar všem, shodou okolností se mi sešly tři slevy na únikovky: Profesorova pracovna - 1000 Kč místo 1500 Kč Psychiatrická léčebna (na výběr…

Zahájil(a) Tritol

5 8. 3, 2017
Odpověď od Robert Korný

Soutěž - únikovka Chess Key Room

Otestovali jsme únikovku Chess Key Room, kterou na PaPu chceme vyhlašovat častěji a při tom udělat soutěž PaPích týmů. Je moc pěkná, se zaj…

Zahájil(a) Tritol

0 1. 7, 2017

Motokáry podruhé

V lednu jsme se podruhé vydali zařádit si na motokárách, tentokráte na Zličín. Zároveň se tak potvrdilo, že štěstí přeje připraveným a prov…

Zahájil(a) Tritol

0 1. 7, 2017

Nabídka Chess KEY Room

Zdar všem, pokud máte partu lidí se kterou vyrážíte na únikovky, mohla by vás zaujmout nabídka Chess KEY Room: když při rezervaci pro 3-5 h…

Zahájil(a) Tritol

0 12. 10, 2016

QuickGame

Zdar všem, právě jsem zasponzoroval 10 voucherů na QuickGame, k uplatnění do konce února. Primárně jsem je nakoupil pro PaPáky, takže bych…

Zahájil(a) Tritol

8 10. 14, 2016
Odpověď od Andy

Trap

Cryptex jsme už zdárně vyřešili, co zkusit něco dalšího? http://www.trapprague.com/index.php/cs/

Zahájil(a) Tritol

0 8. 29, 2014

Deskohraní 2012

Jako každý rok je i letos Deskohraní v Tyršově domě, více tady. Od pondělí do středy je vstup zdarma. Přidá se někdo? (i jiný den)

Zahájil(a) Tritol

4 10. 7, 2012
Odpověď od Tritol

Dubnové deskohraní pro pokročilé

V neděli proběhlo další deskohraní, tentokráte určené zkušenějším hráčům a zaměřené na časově a pravidlově komplikovanější hry. Zároveň jsm…

Zahájil(a) Tritol

6 4. 23, 2011

Dubnové deskohraní pro nezadané

Druhé dubnové deskohraní bylo jako obvykle určeno nezadaným a Dixitu. Tentokráte nebyla kapacita zcela naplněna, ale na hrách se to nijak n…

Zahájil(a) Tritol

1 4. 22, 2011
Odpověď od Eva Kubínyiová

Březnové deskohraní pro nezadané

Máme za sebou další deskohraní, které opět proběhlo v Dixitím duchu. Novinkou byla "předehra" Hledání hráčského partnera, což bylo trochu v…

Zahájil(a) Tritol

8 3. 22, 2011
Odpověď od Joe (Josef) D.

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby