Všechny diskuse s popiskem zábava (30)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Únorové deskohraní pro nezadané

Únorové deskohraní bylo tak trochu experimentální. Kromě oblíbeného Dixitu dostali v úvodu šanci Osadníci z Katanu a ve druhé části Hustá p…

Zahájil(a) Tritol

6 2. 16, 2011
Odpověď od Janyk

Lednové deskohraní pro nezadané

Po nějaké době opět proběhlo PaPácké deskohraní, po kterém si někteří mohli říct známé "veni vidi vici", i když většina účastníků nejen v…

Zahájil(a) Tritol

7 1. 29, 2011

Listopadové deskohraní pro nezadané

Včera proběhlo v pořadí už třetí PaPácké deskohraní a zase jsme si ho všichni báječně užili :-). Bylo to to trochu jako prázdniny na farmě:…

Zahájil(a) Tritol

14 11. 26, 2010
Odpověď od Anicka

Speleologická výprava - jeskyně Moravského krasu Rudické propadání

Ahoj, už je to pár let, co jsem se účastnil této výpravy a dnes jsem s potěšením zjistil, že je to stále možné. Jde o výpravu do běžně ne…

Zahájil(a) Petr _pedro_

17 10. 4, 2010

Kdo se přidá na TENIS ?

Badminton, squash vám prý nestačí tak dáme pro změnu, nebo na doplnění aktivit tenis? :)Dejte tedy prosím sem do této diskuze info kdo by m…

Zahájil(a) Martin RS

41 7. 20, 2010
Odpověď od Petr H.

Deskohraní 2 a 1/2

Máme za sebou druhé klání v Dixitu, ve kterém jsme si zahráli více a déle, než v tom předešlém. Jelikož jsem pár dní po minulém deskohraní…

Zahájil(a) Tritol

19 6. 25, 2010
Odpověď od Michal Chupi

Ringo - poslední trénink

Ahoj všem,   myslím, že trénink se vydařil, takže začátkem srpna můžeme některé sobotní dopoledne realizovat i ten turnaj. Viděl bych to sm…

Zahájil(a) Marek B

6 6. 13, 2010
Odpověď od Wyjerka (Věrka)

MEZI PLOTY 5. - 6. 6. 2010

Ahojky všichni,   každý rok zavítám na festival MEZI PLOTY do Bohnické léčebny v Praze. Nejen že je to festival hudby, divadla a dalšího um…

Zahájil(a) Veronique

52 6. 4, 2010
Odpověď od Bára-Val

Deskohraní

Včera proběhlo další PaPácké deskohraní, které jsem si tentokráte vzal na starost. Veselé to začalo být už ráno, když jsem zjistil, že jsem…

Zahájil(a) Tritol

18 6. 1, 2010
Odpověď od Galadriel

In-line Prague Marathon 8.5.2010 14:00 hod. Sromovka

Ahojky všichni,   nepřidáte se někdo 8.5. od 14:00 hod. na tzv. In-line párty, jak se nově říká jedné součásti Prague International Maratho…

Zahájil(a) Veronique

16 5. 8, 2010
Odpověď od Láďa B.

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby