Ahoj všem,

rád bych zinicioval posezení např. v čajovně nad plány, které nám se rýsují v hlavě na blížící se jaro i léto. Ať jsou to pěší, cyklo nebo inline akce. Bylo by celkem fajn, kdyby každý víkend byla v nabídce nějaká taková akce a pokud možno se podobné akce nekřížili.

Co takhle přijít s návrhy míst, tras, kam byste rádi vyrazili se svými přáteli z PaPu? Také můžete doporučit vámi prověřené lokality a místa.

Účastníci: rozhodně všichni, kteří by se rádi zapojili do organizace podobných akcí nebo mají nějaký tip či možnost zajistit ubytování apod...

Já osobně bych i nadále rád vyhlašoval 1-2x měsíčně cyklo nebo pěší výlet, v nejteplejším létě samozřejmě celovíkendové; v týdnu aspoň 1x inline nebo podvečerní projíždku na kole..

Možné akce předběžně probereme po cestě na výletě: http://www.prijdapotkej.cz/events/velky-jarni-60-vylet)

Zobrazení: 100

K této diskusi už nelze přidávat odpovědi.

Odpovědi do této diskuse

Zdar, rád bych pořádal menší geo-výlety, ať už do počtu účastníků (cca 6, max 10), tak co se týká délky (popracovní odpoledne/večery, celo nebo polodenní o víkendu). Okolí Prahy, případně pražské parky, lesy a zajímavá místa.
Souhlas, souhlas, souhlas :+) Všechno zní bezva. Tak šup, šup !
Po trase 6.0 výletu jsem našel cca 15 kešek:) Můžeš si to vzít po této stránce na starost?
Určitě, mám to v plánu, o víkendu udělám přípravu. Taky bych chtěl na výletě udělat geodružstvo, ne každý bude chtít hledat a naopak na poklady je maximum tak 10 lidí, natož 50 :-).
Tak se už pojďme sejít a plánovat....ať nám to léto neuteče a stihneme toho co nejvíce.
Já hlasuji pro cyklo (něco jsem viděla, poznala - mohu doporučit, ale zároveň mám chuť vidět i nová místa)..dále brusle......opět podotýkám, že nejsem extra velký jezdec, takže spíš něco ve smyslu:
popojet -> posedět -> poplkat -> pochytat paprsky atd.. (snad nás je tady takových více...)

Otázkou je, zda tyto akce budou určeny pro rekreační sportovce (třeba mně) nebo pro vrcholové :+)) ??
Je možné to nějak příjemně zkloubit pro všechny?

Nechci třeba na bruslích v zádech poslouchat "Nepadej furt !" nebo zase na kole "Šlapej kurňa pořádně !"

Jsem svolná i nějakým způsobem vypomoct s organizací...něco dohledat, objednat, vytisknout nebo tak...jestli by to pomohlo.
Rozhodně nejezdím na kilometry, ale poznávat, prohlížet a fotit nová místa a těch si dokážu na každé trase najít fakt hodně, takže o zastávky a díky tomu i volnější tempo není nouze:)
Předpokládal bych, že u víkendových akcí se sejde aspoň 10-15 lidí a to už se dají vymyslet nábližky pro unavenější nebo opačně extra bonusy pro sportovce, abychom se všichni během dne někde průběžně potkávali ne?
No říká se, kolik lidí, tolik chutí..znáš to :+)
Aby se 10-15 lidem vyšlo vstříc a všichni byli spokojení....no uvidíme...

Já s uspokojováním potřeb tolika cyklistů zkušenosti moc nemám...:+))

Ale..naštěstí jsme dospělí ne? :+)) (tedy až na vyjímky)

Tak co vymyslíme ? Nastřel něco do placu.
Možné termíny k organizačnímu srazu: 6.4.? Potvrďte nebo navrhněte jiné...
Obecně nemůžu úterky a středy večer, navíc 6.4. už mám naplánováno něco, na čem bych nerad chyběl. Co 8.4.?
8. by u mě šlo taky
Já tedy nejsem základní organizátorský pilíř...ale můžu 31.3. ..7.4. je Pap Karaoke (to by možná šlo nějak sloučit..jestli si tedy vyloženě nezakládáte na čajovně)...??

případně až 10.4. na Pap výletě..nebo můžu běh událostí částečně ovlivňovat na dálku :+) přes net

8.4. je Ubu s Papem (mám už lístky)

Asi jsem objevila "Ameriku", ale byl někdo z vás tady? Podle popisu mi to přijde zajímavé..

Můžete nějak stručně napsat tipy na místa..která byste jako zkušení výletníci doporučili nebo co plánujete a to jak v Praze nebo mimo ni ? já bych třeba viděla jako zajímavé tyto:

- Palácové zahrady
nebo
- Valdštejnská


To Jirka: škoda, že inliny nějak usnuly...ta Trója se mi zamlouvala....nebude ti vadit, když zkusím v této souvislosti "poptat" mezi davem termín 31.3. ??
Karaoke rozhodně ne, je tam rámus a zakouřeno.

6.4. je zas badminton, 31.3. veslařský trenažer atd. Prostě každý den něco, hodně špatně se bude trefovat termín, který nebude s ničím kolidovat a navíc budou mít všichni čas.

Místa zatím v naplánovaná nemám, záleží na náladě, nejspíš to bude improvizace.

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby