Nebráníme se žádnému nápadu na zlepšení projektu Přijď a Potkej. Máte-li jakýkoli námět na aktivitu, neváhejte se s námi podělit v této diskuzi.

Zobrazení: 1012

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

O centralismu bych na tomto místě nemluvila ; ) Spíš se tak stalo, protože zakladatelé žijí někde jinde jak ty.
Nic a nikdo ti nebrání v tom, rozšířit myšlenku PaP i do tvého kraje : )
Ahoj, mám tu jeden námět, ale realizace bez nějakých větší finanční náročnosti je možná pouze pokud zas bude den otevřených dveří. Jde o Curling. Kromě dne otevřených dveří je možné zaplatit pronájem, ale víkendy jsou téměř nemožné (hraje se liga a turnaje) a v týdnu je nižší poptávka v dopoledních a brzkých odpoledních hodinách. Navíc teď v době předvánoční bude velký zájem ze strany firem a tak se tam dveře netrhnou s vánočními večírky... a firmy platí víc..
Ahoj lidi zadal jsem sem akci kdo mi poradí jak to udělat aby pozvání přišlo všem uživatelům ?
Kurz první pomoci by se mi hodil ;) přidala bych se...
Planetarium - urcite jo !
Prvni pomoc tez
na tu první pomoc jsem se chtěla vydat již několikrát....
Ahoj Martine, Marko, náčelnice a ostatní PaPáci. Dneska jsem byla na saunování při svíčkách. Byla to moje, myslím, asi šestá akce, takže pár lidiček jsem znala, ale většinu lidí jsem viděla poprvé. Dalo mi pak velkou práci rozeznávat mezi ostatními lidmi kdo je z PaPu a kdo ne. Tak mne napadlo, že by to chtělo nějaký nenápadný, ale jasný rozlišovací znak, podle kterého bychom se poznali. Co třeba takový ten gumový náramek? Je to nenápadný, nevypadali bychom jako exoti a přitom bychom se bezpečně poznali ( i nazí v sauně ;-) ). Mohli by se nechat pořídit náramky s nenápadným nápisem PaP, nebo s logem. A myslím, že by se tu nikdo nebránil tomu si nějaký takový náramek za pár korun pořídit. Co vy na to?
Zdar. Návrh na zlepšeni: Asi to teda ten ning neumí, páč jinak by to tady zřejmě bylo, ale líbilo by se mi, pokud by mi chodily na majl informace o nově přiadných akcích anebo pokud by existovala možnost dostat se k nějakému seznamu nově přidaných akcí od posledního přihlášení...

R.
Ahoj.
Radku mě vše co popisuješ normálně běhá. Do mailu, který jsi dával při registraci Ti na něj budou chodit
všechny události, které si v administraci nastavíš (na pravé liště - nastavení)
Já mám mailbox na atlasu a z něj mi chodí ihned při vložené události, nebo po přijatému mailu notifikace formou sms na mobil, takže mi teoreticky nic neunikne:)
Ma.
Martine, mně tato služba fungovala jen asi první měsíc po registraci k PaP (cca někdy od poloviny října) a z pro mě neznamých důvodů mi nyní nechodí už vůbec nic. Musím si to tedy aktualizovat v tom "nastavení"? Je to výborná věc, protože pak to nedopadá tak, že když se člověk dostane k nějaké akcičce, většinou již bývá jako náhradník...
Lucy, kdybych byl aj(e)ťák asi Ti poradím restart :o)
Ale pokud Ti něco fungovalo a nyní ne, netuším, kde to vzniklo.
Každopádně (podle mě) do záložky nastavení mrkni, třeba tam na něco přijdeš.
Tak to si buď nerozumíme, anebo jsem BFU :-), ale majly mi chodí, v nastavení mám zaškrtnuto prakticky všechno, jen mi mezi tím nastavením chybí něco jako "Pošli zprávu, vznikne-li nová událost (akce)". Případně by pak právě alternativou bylo, pokud by bylo možné najít seznam nově přidaných akcí od posledního přihlášení. Páč když se sem člověk přihlásí jednou za X dní, tak nepozná, které akce jsou nové a procházet pokaždé všechny je poněkud zdlouhavé, zvláště, když je těch akcí tolik...

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby