Tak máme za sebou další sportovní zážitek, tentokrát pochodový. Na tuto akci mne přivedla Ivanka, která se pochodu zúčastní každým rokem. Díky tomu byla neocenitelným průvodcem. Vybrala nám pěknou trasu, a po celou dobu všechny podporovala, byla si totiž vědoma, že každý z nás je na tom v chození jinak. I přes to, že to po ránu vypadalo s počasím špatně, nakonec se sluníčko ukázalo, a tak počasí pro pochod bylo v podstatě ideální. Nejen díky tomu se nám všem podařilo dorazit do cíle. Ačkoliv jsme byli unavení, měli jsme dobrý pocit, že jsme to zvládli. Naštěstí Ivanka nezapomněla ani na závěrečné protažení, takže nás dnes ani moc nebolí tělo (tedy až na můj kotník, ale to je jiný příběh). Při závěrečném osvěžování jsme začali spřádat plány na příští ročník, z čehož vyplývá, že se nám to líbilo.

Zobrazení: 277

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ano, ano, bylo to moc fajn. Včera jsem byla taky docela o.k., až večer se mi to v nohách nějak rozleželo a pořád mám tak nějak chůzi toho kačera........no víte jakýho....... Každopádně díky za příjemnou společnost a velkou podporu všech, bez toho by to bylo horší.........a samozřejmě za odborné vedení Ivanky!Aňa

 

P.S. A co ten kotník, Jani?

No bolí, dr.slečna mi naordinovala octan a klid, tak se léčím. Už jsem si i sundala berličky.

Teta Ivanka ví:o) Tak ať už to bolí co nejdmíň a ve čtvrtek si můžeš pořádně zabowlit.

To myslím nehrozí ;)

:o(

Ahoj,

já bych chtěla všechny zůčastněné hrooooozně moc a ještě víc pochválit, protože jste byli všichni děsně stateční a tedy vážně klobouk dolů, zvládli jste to přímo bravurně !!! Já jsem po svém prvním výkonu byla K.O. ještě asi 2 dny, ale vy jste přímo jedničky !!! Takže už se těším, až se mnou vyrazíte zase příští rok !!!

A přiznejte si : Že jste na sebe pyšní, že jste to zvládli, co ?

Buďte, máte být na  co, jen srabi sedí doma a kritizují !

já teda taky bych rád poděkoval za odborné vedení "tety" Ivanky neb bez něj bych to došel asi jen horko těžko a za podporu všech ostatních díky nimž jsem ve slabších chvílích chytal druhý dech...
... trasa naplánována s bravurně.. kopec nekopec, pole, les sem tam brod a tuna bláta na metr čtvereční udělali tuhle akci víc než jen obyčejnou vycházkou na 33 kilometrů.. :D

Velice příjemně strávená sobota, vyrazit na takový výlet s bandou fajn lidí je opravdu zajímavý zážitek. Trasa byla vybrána výborně, nic placatého a nudného. Bylo fajn zjistit, že se to dá ujít a ještě mít pocit, že by to šlo i dál. Takže příště bych za sebe klidně dal o něco víc, případně si naplánuju nějaké poklady kolem :).

Hurá,

já věděla, že Tritol se chytne ;-)

Mám v záloze trasu z Milevska (40km) a z Vožice (35km).

Víc už je ale spíš jen o hecu, než hezkej výlet a navíc ty delší trasy jsou pak samá silnice :-(

...
... teďka bych to teda měl brát osobně... :D :D :D
... kešky na sebe nedaly dlouho čekat... ... silnice je tvrdá... trasa byla skvěle naplánovaná, šlo se hodně po měkkým a bylo to zatraceně znát...

příště ale klidně zkusím něco delšího a tvrdšího.. :D

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby