Na lasergame jsme řešili videoprojekční střelbu, tak jsem zjišťoval podrobnosti. Celkem rozumně vypadá střelnice v Čimicích, ale i tak to není úplně levné. Hodina střelby s videoprojekcí a půjčení zbraně vyjde lehce nad tisícovku. Dala by se koupit permanentka na 5 hodin, ale nějak výrazně to cenu nesníží (tak akorát aby se nemusela zvyšovat o PaPí poplatky). Nevím jak ta hodina probíhá, ale snad by se dalo vystřídat třeba po 15 minutách, tj. 4 lidi na hodinu při ceně kolem 280 Kč na jednoho (tedy pokud je v ceně i instruktor, jinak cca 350 Kč).

Pro představu lze shlédnout reportáž na FB střelnice. Taky to asi úplně nebude pro lidi, kteří nikdy nestříleli, pro ty by asi bylo potřeba udělat alespoň základní kurz (což by ale mělo jít tamtéž).

Případně lze i levnější varianta (cca polovina) s laserovým adaptérem (nestřílí se ostrou municí).

Je to schůdné a mám to dál zjišťovat a zajišťovat?

Zobrazení: 44

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Pěkné, měl bych zájem!

Kdyby to pomohlo, zbraně (mám 1 samopal SA58 a několik pistolí) mohu zajistit vlastní (zdarma). Můžeš zkusit zjistit, na kolik by přišel pronájem 1 palpostu s tím, že bychom si vše zajistili (náboje, zbraně) a jestli je tam schůdné se ve více lidech vystřídat (vždy by tam musel být 1 člověk se zbrojákem (já) + by postupně chodili jednotliví střelci).

Platil by se tak jen pronájem + každý, co by vystřílel (1 náboj by stál cca 6 Kč do pistole a 9 Kč do samopalu).

Taky bych se pridala - kdyz pujde mensi mnozstvi rozumnych a zodpovednych jedincu :)

© 2018   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby