Ahoj,
díky všem za účast. BTW Vrátili jste se mi všichni? :-))

Účast: 50+2+1+1 (kdo uhádne? odměnu... :-)

DĚKUJI ZA HLAVNÍ ZÁPIS OD JANY J.:

Včera jsem Jirkovi slíbila, že za něj napíšu zápis z výletu 6.0. Mimochodem bezvadného, ale Jirkova posledního PaPího. Tímto mu děkuji za
všechny akcičky, který na PaPu uspořádal. Stálo to za to. Ta poslední
ovšem byla mistrovské dílo!

V sobotu ráno budík nezaklaplo a ranní lenost překonalo zhruba 50 PaPáků, kteří se po osmé ráno sešli na
pražském hlavním nádraží. (Tritolova geoskupinka vyrazila dřívějším
vlakem, sešli jsme se pak v průběhu dne). Ve vlaku jsme obsadili skoro
celý vagon :D). Dojemné bylo zejména loučení s Filipem, který ač na
výlet nejel s námi, přišel odjíždějícím Papákům zamávat z nástupiště
bílým kapesníčkem. Jedno oko nezůstalo suché :D

V Lovosicích jsme přestoupili do motoráčku, jehož kapacitu jsme dokonale naplnili.
Myslím, že na téhle trati ještě takto velká skupina nikdy nejela :D

Všichni dostali mapy s několika trasami. Každý si mohl vybrat, která vyhovuje
právě jemu. Dokonalé propracované byly meeting pointy na trase, kde se
jednotlivé skupinky potkávaly a přeskupovaly. Takže všichni měli možnost
být každou chvíli s jinou skupinkou, seznámit se tak s co nejvíce lidmi
a přitom si i užít komornější atmosféru skupinky.

Viděli jsme tři zříceniny a jednu kalvárii. Hlavně vyhlídka z vrcholu Hradiště byla
skvostná. Tady se taky rozdávaly vrcholové prémie v podobě sušenek,
čokolád a tyčinek. I na medovinu došlo.

Všem nám zatrnulo, když cizí zlý pes, zakousl jezevčíka Sama jedné Papačky. Vše ale nakonec
dobře dopadlo, Sam se z šoku oklepal a bude v pořádku.

I na hospodu došlo – pivo, kofola, gulášovka, párek

Do Žernosek, kde jsme čekali na přívoz, za námi přijel Martin na svém pekelném stroji.
:D. Celkem překvápko.

Pak se většina výletníků vydala na cestu vlakem zpět do Prahy.

Šest statečných a nezdolných se ještě vydalo ohníčkovat do Oparna. Dát si špekáčky v hradním sklepení byl fakt
zážitek .!!! A upálit jeden transparent taky …

Díky všem za bezva společnost..

Doplním i další části podle vašich příspěvků...

Zápis účastníků trasy A
Jirk@, 27-35?

Zápis účastníků trasy AA
Mišák, +6?

Zápis účastníků trasy B1
Laki, Mirka, Pavla A., Jirka M., JiříK, Jirka T., Daniel Ryšavý, David, Zed, Chupi, Jan Z. (11)
Mapa: http://www.everytrail.com/fullscreen.php?trip_id=569273

Zápis účastníků geoskupinky
Tritol, Elena, Josef, ... (5)

Zápis z trasy B3

Tritol, ... (3?)

Zápis účastníků trasy C3
Jirk@, Laki, Jana J., JiříK, Zora, Jitka, Mišák, Perzefona, ... (17)

Zápis nevyměklých z trasy D1
Jirk@, Laki, Jana J., JiříK, Zora, Jitka (6)


Přikládejte zážitky z vašeho výletu a své skupiny, odkazy na fotky. Nejlepší příspěvky získají odměnu:)

FOTOGALERIE:
- oficiální fotogalerie výletu: http://www.galleryworld.net/akce/2010/velky-jarni-60-vylet-pap/defa...
- Andrea N.: http://andrean77.rajce.idnes.cz/Jarni_vylet_10.4.2010/  (jmeno: PaP, heslo: papaci)

Zobrazení: 234

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Mě GPS v autě většinou zklame :( Raději neřeším jestli je to mnou a nebo tou navigací ;) Každopádně tyhle obrázky z našeho včerejšího výletování jsou super. Hezký pohled z ptačí perspektivy... Občas je to takové křížem krážem :)
hezké (to čůrání jsi nemusel :o)
na těchto fotkách možná ne, ale co víš, co má ještě za další záběry a materiál ? :O)
Děkuju prima organizátorovi za prima výlet a prima papáčkům, samozřejmě i těm čtyřnohým, za pirima prima prima den :-)
Výlet byl vynikající, konečně jsem vyrazil hledat poklady s někým, kdo měl lepší fyzičku než já a tak jsem si pěkně sáhl do rezerv. Statistika geoskupiny: 12 odlovených cache, 31.3 ušlých km, 1150 metrů vystoupáno (převýšení), minimální nadmořská výška 164 m, maximální nadmořská výška 660 m (rozhledna Varhošť), pohybovali jsme se 6 hodin, téměř 3 jsme stáli (odpočívali), průměrná rychlost pohybu 5.5 km/h, průměrná rychlost celková 3.8 km/h. Trasu mám uloženou, ale zatím nemám nic na "vizualizaci", Google Earth mi nefunguje :( a nic dalšího po odpoledni na paintballu řešit nebudu, neb jsem po celém víkendu naprosto fyzicky mrtvý.

Díky všem keškařům, kteří dali celou trasu, opravdu jsem si to užil, včetně těch zničených nohou ;-)

PS: sebevražedný úprk na vlak jsme nakonec zvládli a to i přesto, že gps předpovídala, že to nestihneme, nakonec jsme se přiřítili na nádraží a během jedné minuty vlak přijel, takže to bylo jen tak tak.
Pěkná statistika :-)

31km, respect :-)

Na tu vizualizaci trasy, nechceš zkusit toto? http://www.everytrail.com/ Také jsem to dnes řešil, protože si Google Earth nechci instalovat. Našel jsem právě tento web. Můžeš tam k trase uploadnout i fotky. Určitě je víc podobných webů.

Tvoje nová přezdívka ... chacháááááá :D ... sice nevím co se ti stalo, ale přezdívka je trefná, když jsem tě včera viděl pajdat z vlaku. A protože jsem byl rozvrkočenej a blbej, tak jsem ti měl lépe nabídnout odvoz vozem :-)
Zkusím, ale chce to registraci a teď fakt upadnu do postele do bezvědomí, na paintballu mi docela pomohl adrenalin, teď už zbyla jenom ta únava.

K přezdívce: po cca 18 km mi odešlo nejdřív levé a pak i pravé koleno, takže jsem zbytek cesty chodil jak golem a závěrečný úprk na vlak odnesla chodidla. Ale cestu domů jsem zvládl, takže téměř žádný problém ;-).
Tak to mě mrzí. Asi je to věkem. Znám to :-)
Tak musel být parádní výkon!
Btw.. Kdo vlastně všechno šel s geoskupinkou, nemůžu se nějak dopátrat všech jmen:) Po 13h hodině už jsem nestíhal evidovat, kdo s kým jde...
Asi byl, parádně mě z něj všechno bolí ;-).

Od rána já, Elena, Eva Evušáková, Jozef K. a Petra D. U Kočky se na chvíli přidali čtyři lidičky v čele se Štěpánem, aby se následně spojili s hlavní skupinou, kterou jsme pak došli i my ostatní. Po výstupu na Hradiště, kde jsme s Jozefem jako první PaPáci ztekli vrchol a než dorazili ostatní ještě zvládli odlovit schovaný poklad a posvačit :-), následovala B4+B3 ve složení já, Eva Ev., Jozef K. a Petra D. Marta šla sama B3.
Hezky ti to fotí :-) Jste blázni, že jste lezli na tu zříceninu až nahoru :-)
Pěkný! můžeš mi je poslat i přes uschovnu?
Chci dát pak vše najednou na jedny stránky.

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby