Omlouváme se

Událost je plně obsazena. Požádejte organizátora události o další informace.

Diskuzní večer v čajovně

Podrobnosti o události

Diskuzní večer v čajovně

Čas: 12.říjen.2009 od 19:00 do 21:00
Umístění: Čajovna Na cestě
Ulice Kateřinská 4
Město Praha 2
Webové stránky nebo mapa http://mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st…
Telefon: 777 915 627
Typ události: diskuze, čajovna
Organizátor: Martin, Madara
Nejnovější aktivity: 10. 9, 2009

Export do Outlooku nebo do iCal (.ics)

Popis události

Vyhlašujeme komorní diskuzní večer na téma "Seznamování a vztahy". Smyslem setkání je kromě zábavy a příjemně strávených dvou hodin i poznání, jak na seznamování a vztahy nahlíží muži a ženy, kde a jak je ideální se seznamovat, co koho na protějšku zaujme, co odradí apod. Z večera bychom měli odejít obohaceni o jiné názory a možná i s načerpanou inspirací do dalších dní.

Počet účastníků minimálně 6, maximálně 10 s tím, že bude dodržen poměr 1:1 (páni vs. dámy). Pokud bude zájemců o akci více, rozhodne o účasti losování (omlouváme se za tento malý experiment s výběrem lidí na akci s omezenou kapacitou).

Na žádost účastníků jsme losování míst provedli již nyní a nečekali jsme až do původně plánovaného pátku. Zde jsou ti šťastnější, kteří byli vybráni. Ostatním moc děkujeme za zájem o akci, kterou jistě zopakujeme, aby se jí postupně mohli zúčastnit všichni.

Dámy:
Mady
Gabriela
Lu
Lucie Č.
Mirka

Pánové:
Martin
Radek U.
Martin P.
Jan F.
Honza

Sraz je v Čajovně na Cestě, viz. odkaz na mapu.

S sebou pouze komunikativní náladu.

Nástěnka

Mady Komentář přidal(a) Mady dne 9.říjen.2009 v 13:47
Dekuji vsem za Vas zajem o ucast a mrzi me ze ne vsichni, kteri chteli, se budou moct zucastnit. Uvidime jaky bude prvni pokus takoveho vecera a jestli se nam to bude libit, tak treba priste udelame vice diskuzi a rozdelime se do ruznych cajoven :) Jinak tem, kteri byli stastne vylosovani, bych chtela dodat, ze cajovna ktera je zarezervovana se tak “trochu” lisi od te na fotce na PaP strance- spis bych to popsala tak, ze jdete k nekomu na navstevu na caj, kdo je zamilovany do Indie ;) Tesim se na Vas!
Komentář přidal(a) Zuzka dne 7.říjen.2009 v 21:39
Asi budu mít neuvěřitelný štěstí v lásce, když jsem se přihlásila na jedinou akci s losováním, náhodou jsem ten den v Praze a náhodou se sem celý den nikdo z dam nehlásil a bylo tu tak smutně volno, a jsem jen jedna z mála nevylosovaných:) Misha1, i tobě gratuluju;)
Samozřejmě předpokládám "férovost" losování a nepřijde mi ani trochu divný, že organizátoři nebyli vylosováni "ven";) (Jen popichuju;)
No tak třeba se potkáme v prosinci :D
Martine, díky za losování o pár dnů dřív.
Komentář přidal(a) Martin (PaP) dne 7.říjen.2009 v 21:11
Míšo, určitě to bude třeba opakovat, aby se závěry stále rozšiřovali pro další generace :)
Komentář přidal(a) Martin (PaP) dne 7.říjen.2009 v 10:21
Děkuji za všechny názory a souhlasím s Radkem U., že na tohle téma je lepší založit novou diskuzi. Právě bylo tak učiněno zde http://prijdapotkej.ning.com/forum/topics/jak-vybirat-ucastniky-akci-s.

Bohužel nemohu přesunout vaše názory a tak bych vás všechny poprosil o jejich shrnutí právě do nové diskuze, aby jsme dali základ pro komentáře ostatních.

Děkuji.
Komentář přidal(a) Radek S. dne 7.říjen.2009 v 7:54
Už jsem to tu psal. Kdo se přihlásí a nepřijde, měl by mít nižší "stupeň spolehlivosti" a být pro příští losování (nebo jiný způsob výběru) znevýhodněn. A na akci jako je badminton bych automaticky nechal pár lidí jako náhradníky.
Komentář přidal(a) Radek S. dne 6.říjen.2009 v 22:11
Už jsem se několikrát bavili jak a podle čeho vybírat účastníky, pokud je akce omezená. Jedno řešení by bylo mít u každého člena "koeficient spolehlivosti" tj. vědět nakolik se skutečně účastní akcí, na které se přihlásí popř. možná přihlásí. a pak dávat přednost těm, kteří se přihlásí a skutečně přijdou. Vím o několika akcích, na které se muselo vybírat a nakonec nás nebyl plný počet a lidi, kteří mohli přijít a nebyli vybráni pak byli ochuzeni.

Většinou se akce nezaplní během 1 dne a možná se dá i nastavit, že by info o akcích chodilo třeba mailem?

Každopádně losování mi nepřijde moc fér a pokud, tak bych aspoň nějak zvýhodnil ty, kteří se přihlásí včas.
Komentář přidal(a) Zuzka dne 6.říjen.2009 v 19:22
Řešení čeho? Jestli myslíš řešení toho, jak vybírat účastníky jedné konkrétní akce nějakým všemvyhovujícím systémem, tak určitě ne:) Já jsem zkoušela říct svůj názor obecně k tomuhle tématu, nijak nevyjadřuju nesouhlas s tím, co píšeš ty. Jen zkouším předpokládat, jaké budou reakce lidí, a kam se bude situace vyvíjet.
Komentář přidal(a) Zuzka dne 6.říjen.2009 v 16:34
Radku, fajn;) Komorní diskuze má být komorní, proti tomu není co říct. Celým smyslem mého dotazu bylo jednak zjistit informaci potřebnou pro mě osobně, a moje vzdálenost od akce, program před a po, a časové dispozice jsou můj problém a záměrem není zařízení nějaké vyjímky:) A jednak to bylo vyjádření se k jinému systému obsazování akcí, na což by stejně časem došlo, jen jsem to zrovna teď byla já, kdo k tomu chtěl něco říct, protože se ho to nějak týká:)
Osobně si myslím, že žádný ideální způsob výběru účastníků neexistuje. V případě, že bude dán pevný čas, kdy se budou akce vyhlašovat, a termín, dokdy je třeba se nahlásit, se vždycky najde někdo, komu zrovna tento den, tato hodina nebude vyhovovat. Ještě to navíc bude náročné pro organizátory akcí, oni budou muset hlídat sebe a dodržovat termíny vyhlašování a termíny ukončení. Spokojený nakonec nebude skoro nikdo :)
Fér to nebude, stejně jako není fér, že někdo nemůže přes den na internet, jako není fér, že se sem někdo přihlásil dřív a někdo už před měsícem, a stejně jako není fér, že jsme se narodili v den a hodinu, kdy jsme se narodili, jindy a jinde by to určitě bylo lepší;) Ale vyreklamuj to někde;)
I přesto, losování mi přijde ještě o level nešikovnější než hon na přední místo v kolonce Zúčastní se:)
Komentář přidal(a) Zuzka dne 6.říjen.2009 v 14:02
Radku, díky :) Podle mě to fér není, losovat;) Ale to je věc názoru, já nemám problém se podřídit tomu, co mi bude vylosováno. Celej život není fér, jedno Martinovo losování mě nijak nemůže ovlivnit ;)

Martine, díky za odpověď, pátek je dost pozdě na zařízení se, ale respektuju to.
Je fér, že to tam bylo napsáno od začátku, že neplatí co obvykle, ale losuje se.

Mě nic lepšího nenapadá, systém kdo se dřív přihlásí mi přišel přirozenější, maily si snad čte každý. Možná kdyby šlo odpovědět na email jako potvrzení? Ale to asi tento systém neumožňuje?
Doufám, že tento systém výběru účasti nebude aplikován na Silvestra s losováním týden dopředu, to by dost lidí s vypsanou dovolenou a půjčenými zimními potřebami asi nebylo rádo ;)
Komentář přidal(a) Martin (PaP) dne 6.říjen.2009 v 13:57
No právě, když jsme to s Mady vymýšleli, tak ten požadavek na malou komorní akci byl jednoznačný, aby bylo možné diskuzi nějakým způsobem řídit a opravdu to byla taková přátelská debata všech účastníků. Je to něco trochu jiného než třeba sobotní párty, kde sa baví každý s každým, jak má zrovna chuť, lidé se různě překřikují atd. To je na párty moc dobře, ale tohle jsme chtěli pojmout trošku jinak. Ale s tím, že když bude kapacita limitovaná, bude třeba najít nějaký klíč.

Mimochodem, tahle situace (více lidí než kapacity) může nastávat i u jiných akcí a jednou to prostě tak jako tak budeme muset vymyslet, takže o tom můžeme také chvilku podebatovat :-)

Zúčastní se (8)

Možná se zúčastní (3)

Nezúčastní se (8)

© 2020   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby