O PaP

Přijď a Potkej (PaP) jsou zábavné, sportovní a kulturní aktivity, při kterých se potkávají lidé podobného věku a společných zájmů.

Za déle než tři roky provozu se nám povedlo nezadaným nabídnout:

- více než 800 akcí 

- více než 3600 registrovaných členů

- více než 170 fotoalb z akcí

- více než 500 reakcí na proběhlé akce

- hromadu nových přátel

Zároveň se nám povedlo dát dohromady desítky párů

 

 

Tento dokument popisuje obecné principy projektu PaP. Jak se tento web ovládá najdete v dokumentu Návod PaP.

Průběh setkání
Na začátku setkání se všichni účastníci obvykle představí, aby i nově příchozí zapadli do kolektivu a necítili se odstrčení. Tím veškeré nucené oficiality končí a další průběh odpovídá charakteru setkání – hraje se volejbal, jede se na výlet, sleduje se divadelní představení apod. Účastníci aktivit si obvykle tykají.
 
Proč se registrovat na tomto portále?
Díky registraci budete dostávat emailové pozvánky na připravovaná setkání a jelikož bývá kapacita setkání limitovaná, budete mít oproti náhodným návštěvníkům tohoto portálu výhodu včasného upozornění. Jako registrovaný návštěvník portálu se také můžete na jednotlivé akce přihlásit. Kromě toho mohou spolu registrovaní návštěvníci komunikovat v diskuzních fórech a pomocí vnitřních zpráv.
 
Platby za PaP aktivity
Účast na placených akcích je podmíněna úhradou poplatku předem. Poplatky za oficiální akce se hradí na účet uvedený u dané akce. Podrobnosti o rezervacích a platbách za akce najdete na stránce Pravidla a principy rezervace na akci. Platby za akce organizované některým z členů PaP se hradí dle individuální domluvy, která je uvedena v popisu akce.
 
Mohu vkládat do fotogalerie své osobní fotky?
V rámci zaměření projektu PaP a kapacity serveru bylo rozhodnuto, že fotogalerie bude sloužit pouze pro fotografie z proběhlých akcí. Osobní fotografie členů PaP jsou mazány a omlouváme se tímto za komplikaci. Každý člen může vložit svou profilou fotografii a případně odkaz na jinou externí fotogalerii. Děkujeme za pochopení.

Když půjdu na akci jsem pojištěný v rámci organizace? 

Ne, bohužel další pojištění by akci podražilo. Účastníci na akci svou účastí akceptují fakt, že organizátoři nemohou a nebudou odpovídat za jejich chování v rámci akce, proto se účastí akcí na vlastní zodpovědnost a za případné škody jsou odpověďni sami. (pokud není u akce uvedeno jinak).

Jak jsou aktivity PaP vnímány návštěvníky setkání?
Jsme si vědomi toho, že každý má obavy z něčeho nového a neprozkoumaného. Založili jsme proto zde na portále diskuze, ve kterých účastníci sdílejí své čerstvé zkušenosti z právě proběhlých setkání. S jakými pocity se účastníci setkání vracejí domů můžete zjistit v sekci Zážitky z proběhlých PaP akcí“.
 
Mohu se nějak podílet na projektu PaP?
Ano a budeme velmi rádi. Kdokoli, kdo má zájem pomáhat při organizaci společných aktivit napište nám prosím na email PaPik@prijdapotkej.cz. Kromě toho uvítáme jakékoli náměty, názory, nápady, které nám můžete sdělit v diskuzi „Náměty, nápady, návrhy na zlepšení, tipy na aktivity“.

 

Na akcích jsou pořizovány fotky, které mohou být použity pro propagaci portálu a dalších akcí. Pokud nesouhlasíte s jejich uveřejněním neváhejte mne kontaktovat. Tritol

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby