Návod PaPu

Možnost komunikace se členy PaP
Abyste mohli začít s kýmkoli v PaPu komunikovat, je třeba se nejprve registrovat zde na portále. Ihned po registraci je možné komukoli zanechat komentář v profilu (otevřením profilu uživatele a zapsáním zprávy na Nástěnku v prostřední části obrazovky). Pamatujte však, že takto vložený komentář vidí všichni uživatelé portálu.
 
Máte-li v úmyslu někomu zaslat soukromou zprávu, která bude viditelná pouze adresátovi, můžete tak učinit kliknutím na odkaz „Odeslat zprávu“. 
 
Komunikovat je možné i přidáváním komentářů k jednotlivým akcím. Tato možnost je však přístupná jen těm, kteří vyberou jednu z možností „zúčastním se akce / možná se zúčastním / nezúčastním se“.
 
Jak se přihlásit na akci
Podmínkou účasti na každé akci je přihlášení se na tuto akci zde na portále. K přihlášení je třeba se nejprve registrovat a poté v detailu akce v prostředním sloupci zvolit „se zúčastníte“ nebo „se možná zúčastníte“. Tímto krokem se vaše profilová fotka zobrazí v seznamu účastníků přihlášených na akci. Svůj stav můžeme změnit kliknutím na odkaz „Změnit odpověď na pozvánku“ ve stejném místě obrazovky. Pokud má akce limitovanou kapacitu nebo je požadována úhrada vstupného předem, pak se přihlašování řídí Pravidly a principy rezervace na akci PaP.
 

Fotografie z akcí

Fotografie z akcí prosíme nevkládejte na portál sami, protože poté není možné jejich zařazení do alb. Pokud chcete, aby se vaše fotografie objevily ve fotogalerii na webu, zašlete je prosím v archivu (zip, rar, 7z) na email papik@prijdapotkej.cz. Přesahují-li rozumnou velikost (cca 10MB), využijte prosím služeb serverů jako uschovna.cz, easy.capsa.cz, leteckaposta.cz a podobně. Ve fotogalerii není možné z důvodu omezené kapacity serveru vystavovat všechny fotografie. Chcete-li i přesto nabídnout ostatním účastníkům akce svou kompletní fotodokumentaci, učiňte tak v diskuzi o akci, kde zveřejníte link na balíček fotografií ke stažení.
 
Nechci být na fotografii z akce
Do fotogalerie na serveru www.prijdapotkej.cz jsou umísťovány pouze fotografie z proběhlých PaP akcí, které mohou být použity i pro další propagaci projektu. Je-li na server umístěna jakákoli fotografie, kterou si nepřejete zveřejnit, zašlete prosím přímý odkaz na fotografii uživateli „PaPík Náčelník“ vnitřní zprávou nebo na emailovou adresu PaPik@prijdapotkej.cz. Fotografie bude obratem smazána. Soukromé fotografie vkládané uživateli serveru jsou administrátory postupně mazány, neboť tomuto účelu server neslouží.
 

Vytvoření vlastní akce
Jakýkoli uživatel PaP může vkládat vlastní akce, které podléhají schválení administrátorů portálu. Aby byla akce schválena, je potřeba dodržet "Pravidla pro vložení vlastní akce". 

  

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby