KRYCÍ JMÉNA On-line

Podrobnosti o události

KRYCÍ JMÉNA On-line

Čas: 4.únor.2021 od 18:00 do 20:15
Umístění: Česká Republika
Město Česká Republika
Typ události: seznamovací, deskové, hry
Organizátor: Edita
Nejnovější aktivity: 2. 3, 2021

Export do Outlooku nebo do iCal (.ics)

Popis události

Ahoj kamarádi.

Pojďme si zahrát hru, kterou spolu často hrajeme o víkendovkách naživo, ale nyní díky okolnostem se nemůžeme tak často scházet. Proto si ji nyní zahrajeme v on-line prostředí každý na svém počítači a v bezpečí svého domova.

Bylo by príma, kdyby jste každý mrknul na pravidla, aby pak byla hra svižnější. Do týmu zvu i nováčky, rádi je totu krásnou hru naučíme...:)

Tato akce je ZDARMA.

Krycí jména (http://www.mindok.cz/userfiles/files/pravidla/8595558302239_50.pdf)


Založila jsem messengerouvou skupinu, do které vás před začátkem hry přidám a při začátku akce vám pošlu pozvánku a odkaz do hrací místnosti. Tato skupina bude sloužit VÝHRADNĚ na ORGANIZACI, protože pokud tam píše deset hráčů najednou, tak se to pak neskutečně seká a je to velmi nepřehledné. Nápovědy protihráčů jako "Uzená myš na tymiánu" jsou sice velmi vtipné a úsměvné, ale spamování zahlcuje chat a zdržuje hru. Tedy pěkně vás prosím, aby jste dodržovali pokyny hry viz níže. K účasti potřebujete jen počítač a Messenger.

Utvoříme dva týmy hráčů, jeden červený a jeden modrý. Každé družtvo bude mít jednoho Hlavního Špiona a ten se bude při každé další hře automaticky měnit . Hlavní špion vymyslí nápovědu, napíše ji do příslušného políčka a zadá počet slov. Např. POHÁDKA 3. Ostatní nejdříve tipují označením karty vlevo nahoře (propíše se tam vaše přezdívka v barvě týmu) a každý tedy tipuje pouze určený počet, v tomto případě 3. Až všichni hráči označí svoje tipy, budou jeden po druhém hádat každý jedno slovo (kliknutím na znak ruky v pravém horním rohu karty).Tak hurá do toho a půl je hotovo...:)

Nástěnka

Přidat komentář

Odpovězte na pozvánku pro KRYCÍ JMÉNA On-line a přidejte komentáře!

Přidejte se ke komunitě Přijď a Potkej.

Zúčastní se (2)

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby