Nápady na nové akce (351)

Diskuse Odpovědi Nejnovější aktivity

Kino 28.12.

Ahoj, Po ochutnavce v Noelce se pár z nás domluvilo, že mezi svátky zajdem do kina...Zítra okolo šesté, místo ještě upřesníme (Anděl, Slová…

Zahájil(a) Ivana S.

4 12. 28, 2016
Odpověď od Rob

S PaPem za kulturou (nejen) o vánočních svátcích

Zdar všem, zas mi přišla nabídka na divadelní představení. Studio Dva se musí objednat zítra, Palmovku a Švanďák bych rád zvládl ve čtvrtek…

Zahájil(a) Tritol

3 12. 21, 2016
Odpověď od Roman Newman

Nabídka Chess KEY Room

Zdar všem, pokud máte partu lidí se kterou vyrážíte na únikovky, mohla by vás zaujmout nabídka Chess KEY Room: když při rezervaci pro 3-5 h…

Zahájil(a) Tritol

0 12. 10, 2016

Slovanská epopej

Do konce roku je ve veletržním paláci Muchova Slovanská epopej. Příští rok se obrazy vydají na světové turné, ze kterého se, všichni doufaj…

Zahájil(a) Rob

2 12. 8, 2016
Odpověď od Andy

Do kina na Příchozí

Ahoj, co takhle zajít na (prý) inteligentní a povedenou sci-fi Příchozí? Asi 18. nebo 19.11. ve večerních hodinách. Přidal by se nekdo? htt…

Zahájil(a) Rob

3 11. 21, 2016
Odpověď od Rob

Lezení- boulder

Ahoj, měl by někdo z Vás zájem o akci lezení na boulderu ve více lidech? Bylo by to pro lidi, kteří chtějí zkusit lezení, ale neví, zda je…

Zahájil(a) Andy

32 11. 16, 2016
Odpověď od Daavid

Festival Obzory

Ahojte, nyní o víkendu 12.-13.11. probíhá festival Obzory, já se určitě zúčastním, pokud se někdo bude chtít přidat, tak mi napište a dáme…

Zahájil(a) Andy

4 11. 12, 2016
Odpověď od Andy

Divadlo pod Palnovkou

Právě mi do firemního mailu přistála nabídka na slevu vstupenek do Divadla pod Palmovkou. Co jsem koukal do kalendáře, zvládl bych: VEČER…

Zahájil(a) Tritol

7 11. 11, 2016
Odpověď od Tritol

QuickGame

Zdar všem, právě jsem zasponzoroval 10 voucherů na QuickGame, k uplatnění do konce února. Primárně jsem je nakoupil pro PaPáky, takže bych…

Zahájil(a) Tritol

8 10. 14, 2016
Odpověď od Andy

Prodloužený víkend na přání?

Ve vyhlášených akcích se vyhýbáme prodlouženému víkendu 28. - 30. 10., neb většina z vás asi vyrazí někam mimo Prahu. Nicméně možná by stál…

Zahájil(a) Tritol

4 10. 11, 2016
Odpověď od Tritol

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby