Ahoj všem.

Celkem dlouho jsem nebyl na žádném dobrém filmečku. Co probrat nějaké návrhy co by kdo chtěl vidět a společně vyrazit v nějakém příhodném termínu? A nakonec vlastně nemusí zůstat u kina, ale může se pokračovat i s nějakou tou další večerní zábavou.

Aktuálně asi nejžavější filmy:

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

Rychle a zběsile 5

Pařba v Bangoku

A určitě spousta dalších.

 

Osobní favorit: Rychle a zběsile 5.

 

Diskuse je vaše :-).

Jíra


Zobrazení: 215

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj,

 určitě se rád přidám :-) 

 Jen se Vám musím dopředu omluvit: o víkendech bývám bohužel v práci. Pokud bych tedy za sebe mohl navrhnout, zkusme pondělí nebo úterý - kina nejsou tak plná a navíc nabízí lepší ceny.

 A co se týče filmů : Rychlá a zběsilá 5 zní hodně dobře .. .. ..

Kino beru a zkousnu cokoli kromě sci-fi, pardón, na to prostě nemám buňky.

Zas se ozvu, jak budeme vymýšlet konkrétní termín!

Zatím!

Ahoj Jirko, je to divné, ale taky jsem už dlouho nebyla v kině. Můžu se přidat až po 7.červenci. Myslím, že nejsou špatné i nabídky kina Světozor...
Pokud nebudu mít nic domluveno, rád se přidám, výběr nechám na ostatních.

Ahojte, ...a příště můžeme vyrazit do kina pod širým nebem - nedávají tam poslední pecky, ale je to taky zážitek:-) Co myslím? Kinobus: www.dpp.cz/kinobus-2011/, hezký víkend všem!

 

Tak mi skoro přijde, že se tu někde dají číst myšlenky :-). Filmové léto ve Světozoru, Kinobus.

Návrh:

23.7.Novodvorská Plaza (kinobus- 21:30)
Tajnosti

31.7.Aero (18:00)
Útěk ze Sibiře

Klidně ale vyrazím i na něco jiného, pokud mi sedne trmín :-).

Ahoj, také bych se přidala na něco pěkného. Ten Kinobus vypadá dobře. Co třeba "Jak se krotí krokodýli"

Ahoj Jirko a další!

Tak na Ozvěny karlovarského festivalu do Světozoru bychom se na něco mohli domluvit? Po 12.7. kdykoli :-)

Ahojte, Ozvěny karlovarského festivalu ve Světozoru jsou fuč, ale pořád z čeho vybírat - Jíra zmínil sobotní Tajnosti (21.30) v letním kině Kinobus či velký sál Světozoru nabízí o víkendu třeba Cigána (15.45) nebo Jmenuji se Oliver Tate (so 18.15). Co vy na to?

Koukám že se to tu moc nehýbe, přesto zkusím: 

 

máte - li o víkendu odpoledne někdo chuť zajít na něco zajímavýho (Strom života), nebo komedii (Zkažená úča, Ženy sobě), rád se přidám. 

Díky :-)

 

chuť je, jsem teď ale pryč pryč pryč:-(

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby