Přijela jsem o den později, zato delší cestou :-) .. navigace jakoby se bláznila a rozhodla se k cestě přes Jičín, následné pidivesnice, šílené zatáčky a namísto dvouhodinové pohody jsme si s Laurou daly skoro 4 hodinový výlet. Mafiány jsem si nestihla zahrát, holandský řízek mi byl také odepřen, ale to slunce a neuvěřitelně akční aktivity mi to plně vynahradily :-) Karle, tvé osivo je nepřekonatelné, stejně jako Kláry ananas :-) Na zalévání Sylvininých květin také jen tak nezapomenu a oběšenec v podobě Masouda byl rovněž skvostný. Promiň Kubo, tvoje olejomalba nepřekonatelná a propojení Markét s Pájou nepochopitelné.. jen nerozumím tomu, proč ta naše figurka stála pořád na startu :-) ?!?

Mrzí mě, že jsem nestihla víc příběhů.. (Kanárkovi a Kláře přeji hodně pěkných okamžiků), víc Štěpánčiných postřehů a rad, Karlovo ctnostné hraní mafiánů a dixitové improvizace. Tritolovi díky za večerní popovídání a Romče tleskám na dálku, jak to vše zase pěkně vymyslela.. pyžamová párty byla veselá, muffiny neuvěřitelně dobré a příjemně syté a pyžamové modely luxusně vymazlené. Vy co jste nebyli jste fakt o dost přišli, snad dodáme brzy ilustrativní fota :-)

 

Oldu nechám bez komentáře, třeba se někdo jiný osmělí :-)

Joo a cesta zpátky bez navigace byla pod dvě hodiny :-)

A jak se líbilo vám, účastníkům zájezdu?

Zobrazení: 244

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

PaPáky přivítal příjemný personál připravující perfektní pokrmy, poskytl pěkné prostředí poblíž pokladů.

Při probíhajícím programu přišla příležitost pojezdu po prkýnkách, pohybu pěšmo po Polsku, přílišného ponocování, pekelného popití, poklidného pokecu, případně postřílení prevítů ;). Proběhlá pyžamová párty přes prvotní protesty přijata pozitivně.

Prostě pohodový pobyt, přijedu příště :).

Neumím to tak popsat jako Ola, ani tak papovat jako Tritol, ale bylo to super.Romča se s organizací zase překonala, její hry jsou nápadité a zajímalo by mě, kam na ně chodí :-).Personál byl opravdu příjemný, to se jen tak nevidí.

 

 

 

Co je ten úvodní zub v rychlosti? :-)
To je nepřesnost měření, respektive dilema přístroje "Gde Proboha Sem?" po zapnutí :).

© 2022   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby