Tak jsem se právě vrátil z Helloweenské párty aneb z největší dnešní párty svého druhu v Evropě, jak bylo řečeno v mém úvodním "projevu" :-) Na párty se sešlo více než 110 členů PaP, čímž padl další návštěvností rekord a musím říci, že to byla už pořádná skupina.

Jelikož se jednalo o první takto velkou párty, měla nás naučit, co se účastníkům bude líbit, co méně a co vůbec. Mně se párty moc líbila, velmi jsem si cenil takto vysoké návštěvnosti a v mých očích jsem viděl dva body ke zlepšení do příště. Jednoznačně musíme přilákat více kluků, protože ačkoli to byl dnes pro kluky ráj (a nechápu, jak si to mohl někdo vůbec nechat ujít :-) ), tak by bylo vůči holkám spravedlivé, aby i ony měly příště více na výběr. Druhým bodem pro zdokonalení jsou pro mě "rozjížděcí" aktivity pro nováčky. Je pravda, že v takto velké skupině jsou jako ryby ve vodě lidé spíše extrovertní, ale pro více nesmělé účastníky-nováčky by několik řízených komunikativních aktivit neškodilo.

Co se mi ale na párty také velmi líbilo, byl naprosto ukázkový přístup kuřáků k vyhlášené nekuřácké akci. Dodnes jsem si myslel, že kuřáci jsou natolik sobectší, že nebudou schopni tolerovat nekuřáckou párty, ale takhle vstřícný přístup PaP kuřáků by měl vejít do dějin. Děkuji tedy moc za kouření venku a děkuji za nevyřčení jediného zlého slova na adresu nekuřáků. Odměnou pro mě je, že toto byla moje první párty v životě, po které nemusím nechávat oblečení zavřené na půdě a nemusím si ve čtyři ráno mýt znovu vlasy.

Co říkáte na první takhle velkou párty vy a jak se vám líbil/nelíbil zákaz kouření?

Zobrazení: 244

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj všichni.
chtěla bych poděkovat organizátorům za super akci i za nápad nekouřit vevnitř. Ikdyž jsem "sváteční" kuřák ke skleničce něčeho dobrého, nevadilo mi mrznou tu chvíli venku (aspoň se tam utvořily menší skupinky a byla šance se seznámit s dalšími lidmi - ikdyž to byli vesměs samé holky, ale nevadí :-)))) a ocenila jsem, že si nemusím uprostřed noci mýt vlasy a házet všechno hned do pračky. Budu se těšit na další akce. Ilča
Ahoj, diky za akci. Misto a hudba mi sice moc nesedely, presto je me vysledne resume kladne. Vetsi ceny -> mensi bolehlav, asi neprekvapive :)

Ale vzhledem k tomu, ze tento tyden byly akce dost pocetne na ucastniky, bych chtel upozornit novacky, ze mensi akce vypadaji trochu jinak. Ja jsem zazil vetsinu akci, kde bylo 10-20 lidi, kluci holky vesmes 50:50. Mensi pocet lidi se mi zda prijemnejsi, netvori se pak skupinky, ke kterym je slozitejsi se coby cizi pridat, vsichni se vejdou k jednomu stolu a clovek tak nemusi mluvit jen s temi, kteri sedi vedle nej. Navic posezeni je casto po nejake aktivite, takze je pak snadnejsi navazat rozhovor treba na predchozi aktivitu. A take se da zapamatovat, kdo se jak jmenuje, co kdo rikal apod. Coz se mi v sobotu vubec nedarilo a celkem me to odrazovalo od mluveni s dalsimi lidmy, kdyz jsem vedel, ze uz si stejnak nic dalsiho pamatovat nebudu. Prekvapive vice lidi neznamena vice seznamenich, ale zase ti co hledaji jen tu pravou meli poradny vyber :)

Pokud vam PaP v sobotu nesplnil ocekavani, vytrvejte a zkuste take aspon jednu mensi akci.

Take dekuji ohleduplnym kurakum! Ale zda se, ze jich to dost odstonalo :( Nekteri to asi nemaji natrenovano :)
Ahoj Allie...tak budu se snazit se svou skromnou cestinu odpovidat...mas pravo vyjadrit sve pociti a to je jen dobre protoze jak vis nikdo a nic neni dokonale...bohuzel nebo nevim jestli bohuzel...to byla velka akce..a mas pravdu ze asi nebyl idealni misto na seznameni..ale prestoze byla takova velka akce prisaham ze tam se seznamili i lidi kteri nikdy ve zivote se nepotkali...co chci s tim rict...ze kdyz opravdu chces s nekym se seznamit to je jenom na tobe bud je mala nebo velka akce...neverim ze tam nebyl nikdo ktery nebyl schopny s tebou vymenit par slova..ale je i pravda ze ne vsichni jsou ukecani...Mas pravdu to byla soukroma party pro PaP a ty jestli jsem dobre rozumel jsi i z PaPu..priste zkus nejakou mensi akci a uvidis ze budes mit jiny pocit..bohuzel kdyz jsou hodne lidi organizatori muzou se snazit aby vsichni mezi sebou pokecali..ale pak je jenom na vas..ja osobne si myslim ze jsem aspon trochu mluvil s vsima..nebo tak nejak jsem privital ty novacky..ale kdyz ne se omlouvam..
Vic holek? Tak mas pravdu...ale za to urcite nemuzeme my organizatori...snazime se aby se zucastnili vic kluku ale asi v CR jste fakt hodne..a malo kluku..:-)) ale ja jsem videl ze nekdy jedna holka se bavila s 3 klukama..mohla ses k ni pridat...a ver mi ze nikomu to urcite by nevadilo...

Mensi akce jsou kulecnik nebo kino...nebo bowling..tesim se na tebe

Marco
Ludo, ja Allie fandim. Je dobre, kdyz nekdo objektivne zhodnoti akce PaPu. Osobne si myslim, ze je lepe hodnotit ty akce, kterych se clovek sam zucastnil, protoze se pak da i objektivne rict, co by se mohlo priste udelat jinak, nebo jak by si to ten konkretni clovek predstavoval, ale nekdy muze byt uzitecny i pohled zvenci. Od toho tady taky Martin ty diskuze zaklada. Kdyby nechtel slysel kritiku, tak tady ta fora nebudou.

Kdyz nekdo napise, ze se mu nelibi koureni a dalsi akce je v podstate nekuracka, je to krok kupredu. Hallowen byl prvni akci tohoto druhu a nejen organizatori byli velmi zvedavi, jak dopadne. Je dobre, ze se ukazaly i slabiny takovychto akci, na nichz se sejde pres sto lidi, ale aspon je co zlepsovat. K tomu taky slouzi nova diskuze na tema jak integrovat novacky, ale te si uz jiste vsichni PaPaci vsimli a mozna se uz taky na toto tema zamysleli nebo to teprve hodlaji udelat.

Cauky, Danca
Ludo, tak ted to vypada, ze jsem te uplatila nebo se s tebou nejak bokem domluvila :-)) Tolik chvaly si snad ani nezaslouzim :-)

BTW, ono se pozna i pres pismenka na klavesnici, jestli je clovek zdravy nebo jestli ho zkolila nemoc? (pukus o vtip)
Luda mas pravdu ja nejsem ta spravna osoba ktera by mohla napsat protoze nejsem cech a moje cestina je mizerna...tak delame jinak..a uvidime jak jsi chytra ty..

Luda hai perfettamente ragione ma credo che nessuno ti autorizzi a dire chi deve parlare e chi deve tacere..perche siamo in democrazia e tutti abbiamo il diritto di parola..purtroppo...perche forse alcune persone come te dovrebbero davvero stare ziite perche non sanno quello che dicono...il cervello e la bocca non sono connessi..mi dispiace davvero per te per quanto sei ridicola e fai di tutto per attirare su di te l' attenzione ma lo fai in modo sbagliato e nessuno ti si calcola.
Tak Ludo chci te videt jestli budes zit teprve 3 roky v cizi zeme se naucis tak dobre italstinu..ale uprimne pochybuj...
Jsem rad a jsem hrdy ze jsem ITAL..ja mam vymluvu ze jsem ital a me mozna je to pochopitelne ze lidi me nerozumeji..ale ty jsi ceska..a tak nahoda nikdo te nerozumi...kdo je tak chytrej...

Buona fortuna....

Marco
Ludo, Marca asi neporazis, ale na me by ti stacilo 26 postu a jsi tam :-)
Jsem opravdu ráda když tu píšeš. Myslím si, že kdo chce, je vnímavý a tolerantní, ten ti porozumí :) A jako spamera tě rozhodně nepovažuju. Jen jako člověka,co se ke všemu rád vyjádří a to je dobře.
Je to hezké, když se někdo "cizí" učí a snaží používat tvoji rodnou řeč, natož takového pidi národa jako je ten český.
Nebojte se ja napsat budu porad...:-))) Jsem jenom Ital...:-)
Já jako nekuřák velmi oceňuji akce, kde se nekouří. Nekuřácké prostředí opravdu přispívá k mému štěstí.

Neím, jestli Ty jsi single, ale pokud ano a cítíš se být samotářem a individualistou, tak to je docela smutné. PaP skutečně vznikl primárně pro singles a komu to není po chuti, nemusí se k PaP vůbec hlásit. Klidně může založit server pro doubles nebo alones, co já vím?

O co bych Tě ale poprosil, nesnaž se tu lidem doporučovat (nebo vyhrožovat) ať nekomunikují! Tento server je tu proto, aby se lidé mohli potkávat a příspěvky, komentáře, blogy apod jsou právě proto, aby sem mohli psát, a to úplně všichni!!! Nikdo Ti nebrání, abys sem napsala, co konkrétního se Ti nelíbí, navrhla případně jak to udělat líp nebo to dokonce i tak udělala. Bez toho, že bys musela na všechno a všem nadávat.

Dík.
tak už musím reagovat i já. Helloweenskou party jsem neorganizovala, a tak se mohu jejich organizátorů plně zastat. Byla bych ráda, kdyby si všichni uvědomili, že to pro ně organizátoři dělají zadarmo, že z toho nemají ani korunu, naopak tomu věnují minimálně svůj čas, v případě Brna to byly i veškeré další náklady na dopravu apod.
Je příliš snadné kritizovat něčí práci, když dotyčný sám nic nezkusil a pro druhé nepřipravil, a proto doufám, že se zde již podobně silná slova nebudou objevovat. Konstruktivní kritika je vždy vítána, jen tak může projekt dál růst, ale hanění všeho nic dobrého nikomu nepřinese. Děkuji.
Allie, a jak by sis to predstavovala jinak? Jaka akce by bylo podle tebe pro novacky idealni? Martin zakladatel si na te sobotni akci samozrejme vsiml, ze nebyla idealni pro ty, kteri byli na PaPacke akci poprve a taky se tam nebavili jako my "skalni", pokud nas tak muzu nazvat. Proto taky zalozil diskuzi na tema, jak lepe zapojit novacky. Jeste jsem ji necetla, priznavam, ale zkus svuj nazor napsat i tam a treba spolecne s ostatnimi prispejes k vyreseni tohoto problemu. Pokud jsi tak uz delala, o to lepe. Opakovani matka moudrosti :-)

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby