Slibil jsem, ze napisi report z oslavy, ktera se udala vcera.
Co k tomu co se delo rici?
Zpocatku rozpacita nalada (zpusobena mirou alkoholu v krvi obsluhy) se s kazdym prichozim zlepsovala a zlepsovala.
A jak to dopadlo? 32 lidi (pokud spravne pocitam) prislo. Zpivalo se a hralo az do pozdnich nocnich hodin. Pokud mne pamet neklame, tak jsme skoncili okolo jedne a pul druhe.

Dekuji vsem kdo prisli a vzdali tak uctu hudbe a zpevu. Uz dlouho jsem si tak nezabrnkal. (A vidim, ze se porad zlepsuju :D )
Dekuji za vsechny darecky. Lapac chmur je uz soucasti mych klicu do prace :D

Zobrazení: 103

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj všem... Musím říct, že oslava byla úžasná. Přišla jsem původně posedět na 2-3h a nakonec jsem zůstala skoro do 2h :))) Moc se vše povedlo, sešla se opět parta fajn lidí a i hudebníci předčili má očekávání :))) Jsem ráda, že dárečky se líbily a doufám, že splní svůj účel :)
Já se pod vše již řečené podepisuji. Bylo to super, vůbec si nepamatuji, kdy jsem se tak bavila, překvapila mě hojná účast a rada jsem videla známé tváře...Filipe, doufam, že to nebyla na dlouhou dobu poslední akce zpívání a že te počet lidí i úsměv na tvářích přesvědčil o tom, že je nutno zpívat a hrát častěji:-))))
nic se nesmi prehanet. dalsi akci bude prosincove hrani ... na temze miste. Na prani Stepana :D Po 'tramvajovani' :D
Dík ze bezva akci, pěkně jsem si zazpíval a poklábosil s lidmi, které jsem už dlouho neviděl i s těmi, které jsem viděl úplně poprvé. Těším se na pokračování.

btw: za kolik hodin je to lízátko? :)
puvodne 100. ale jsem ochoten to snizit na 50 :)
ale musim to vedet vcas :D abych jich mel par v zasobe,... a presto jsem je tam nemel rok :D
Kdybys to snížil ještě na polovinu (25), tak bych to už příště mohl dát ;-)
Ahoj Filipe. Zdraví Tě kapela. Tom, Petra a Pavel.
Zdravím Filipa, kapelu a všechny. Děkuju ;-)
Tritol> to nejde.
Ja se blizim k 50. tak nemuzu davat lizatka za 25 :) i kdyz jsi mozna jedinej, kdo si vede evidenci :D

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby