Ahoj lidičky :)

Najde se mezi Vámi někdo, kdo rád jezdí na běžkách a chtěl by párkrát za zimu vyjet na hory trochu se prosvištět?? :D

Bedřichov, Harrachov, Mísečky... kamkoli.

Jezdíte někdo pravidelně?
Ráda se přidám! ;)

Zobrazení: 299

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Hej, hej.... to zní skvěle ;)
Ahoj,
na běžky se moc těším, minulou sezónu jsme jezdili hlavně do Krušných hor, není to tam tolik profláknuté jako v Bedřichově a z Prahy to také není daleko. Super trasy jak na skate, ten mám radši, tak i na klasiku. Dá se v pohodě i do Neměcka, kde jsou trasy vždy perfektně připravený. Chce to ale autem, ale to není taky problém. Pepa
Paráda... to je ale lidí, s kterými se dá jet.. a kolik chalanů :) tak u akce tohoto typu si my ženy naříkat nemusíme - super - vítej v pomyslném klubu!
tak to vypadá že už se čeká jen na nějaký ten pořádný sníh a může se vyrazit ne?!:-) ...tým běžkařů z Prahy se hezky rozrůstá!
Kdo mi poradí, kde nejlépe pořídit běžky pro amatéra, kterému kdysi vyhovovaly dřevěnky? :-)
Moje rada zní, pro začátek si lyže půjčit v půjčovně (já jsem to tak praktikovala např. na Harfě v Hudy, dobře se tváří SKI a BIKE centrum Radotín). Já mám běžky koupené v obchodě mého bývalého trenéra biatlonu - Testudo (Nusle), nabízí "jeté" skatové závodní za 6500 i s vázáním, což je skvělá cena .... v turistickém vybavení se příliš neorientuju, ale třeba ti tu někdo poradí, budeš-li chtít přímo lyže koupit.
Díky
BTW: Auto a dokonce ani řidičák nevlastním, takže já leda busem, vlakem, nebo jestli mě někdo sveze.
někdo tě sveze ;)
Ahoj Martine,
sjezdovky jsou taky fajn :) Já už letos byla, na ledovci... žůžo, jen jsem se trochu finančně vyčerpala, takže teď je potřeba zařadit vlastní pohon...

měj se krásně... a díky za nabídku....
Letos jsme byli netradičně běžkovat už 17-18.10, původně to měl být cyklovíkend, ale poté co vyhlásili v Jablonci kalamitu, vzali jsme běžky a tolik sněhu tam nebývá ani v únoru někdy :) takže se mnou na nějakou běžkařskou akci taky počítejte
No tuhle zimu se chci běžkám zase věnovat trochu víc, tak se něčemu takovému rozhodně nebráním :-).

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby