Ahoj lidičky :)

Najde se mezi Vámi někdo, kdo rád jezdí na běžkách a chtěl by párkrát za zimu vyjet na hory trochu se prosvištět?? :D

Bedřichov, Harrachov, Mísečky... kamkoli.

Jezdíte někdo pravidelně?
Ráda se přidám! ;)

Zobrazení: 299

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Nebraň se a přidej se! ;) běžecká základna se nám rozrůstá - juchůůůů :) stačí nám k životu málo: SNÍÍÍÍÍH!!!!!!
ten už snad napadne brzy :-)
Rad pojedu do Jizerek, na Sumavu atd., a vezmu auto, a rad poznam nova mista.
Ale nabizim jednu silenost: v zapadnich Krusnych Horach je na cesko-nemecke hranici, ale uz na nemeckem uzemi, vyhlasena hrebenova stopa, Kammloipe. Vede z mesta Schoeneck v kraji Vogtland do Johann-Georgenstadtu, je to 38 km po velmi kvalitni stope, po hrebeni hor, vyskove rozdily nejsou na tuto vzdalenost vyrazne :-) vse je videt na webstrance. Na ceske strane by to odpovidalo zhruba ceste z Kraslic do Potucku, ale tam neni vzdycky zarucene kvalitni stopa, a casto nenarazite na zivacka. Ja jsem z tohoto kraje a mam lety vyzkouseno vic variant, nejvic jsem si ale oblibil trasu na nemeckem uzemi, kde je civilizace, jsou tam mestecka, hotylky, na trase se nabizi svarak atd.
Jde o to, najit par lidi ochotnych jit do toho, a udelat jednu vikendovku (rekne-li se, ze priberem treba i patek, tak jeste lepe). Delka trasy muze nahanet hruzu, ale neni k tomu duvod: je to vetsinou po rovine a je na to opravdu cely den. Je to ale dvoudenni prechodova tura, takze nejaky predchozi vztah k bezkam tu je nutny :-) predpokladam, ze nas bude malo a budeme si navzajem pomahat - v pripade nejakych problemu najdeme vzdycky nejake reseni.
Navrh akce: dorazit v patek vecer autem /auty - idelani by bylo, kdyby byla aspon dve/ do Johann-Georgenstadtu, prespani v penzionu Am Schwefelbach /Na Sirnem Potoce/, ktery je na konci mesta a primo na zacatku trasy. Tam nechat zaparkovana auta. Sobota: 38 km na zapad - pres Muhlleitenske sedlo, nad mestem Klingenthal /hudebni nastroje/ - do Schonecku, tam ubytovani v kouzelnem penzionu Rosenhof. Ve meste je velky hotel IFA Ferienpark z casu, kdy toto misto bylo lyzarskym centrem byvale NDR, je v nem tez aquapark se saunou. Nedele: po stejne trase cesta zpatky, nasednuti do aut a navrat. Cena prespani: prvni penzion asi 25 EUR, druhy 18 EUR, po ceste je celkem snadne doplnovat zasoby a pojist. Zvolil jsem smer JG-SCH-JG kvuli tomu aquaparku: opacny smer trasy by byl mozny, ale v JG toho bohuzel tolik neni k zaziti ...
Uvitam vase podnety a doufam, ze se akce uskutecni. Trasu mam vyzkousenou, ale presto se vzdycky mohou vyskytnout nepredvidane veci, na takoveto akce je treba trochu odolnosti a flexibility, ale k rozhodnutim dospivame spolecne ... tesim se a ahoj -p-
http://www.kammloipe.de/
http://www.rosenhof-schoeneck.eu/
http://www.pension-schwefelbach.de/
Do toho bych klidně šel :-).
dobry - upresnuji: 5+6 unor idealni (rad bych drzel nedeli 7 jako rezervu a na odpocinek)
Tak to jsem zrovna v Bruselu :-). V únoru můžu zatím 13+14 nebo 27+28.
Co s tím? :) ty další termíny bych snad nějak uhrála, ale 5+6 je ideál...
Tak holt nepojedu, no co se dá dělat...
:(
ty taky jezdis do bruselu, to jsme dva :-) 13+14 je karluv beh na bozim daru a 27+28 uz se priblizi jaro a nemusi byt snih ... asi nezbyde nez drzet puvodni termin
To zní dobrodružně :) určitě bych se přidala. Jediný větší problém může být termín. Musím sem tam pracovat o víkendu a na leden už mám blokovaný 15.-17.1. na hory v Rokytnici s PaPem. Ty ostatní jsem si napsala vždy neděli pracovní. Co únor? Uvítám i nějakého zkušeného mazače klasických lyží... klasičky bych si musela půjčit, což není problém. Díky za návrh a já věřím, že tahle akce se uskuteční. Jirk@ něco takového také plánoval - viď Jirko? :)
Ahoj,
pokud něco takového podniknete, dejte prosím vědět, také nemusím jezdit jen do Jizerek, na Šumavu. Díky moc za tip !!
Obsáhlejsí odpověď o mém vztahu k běžkám viz jiný komentář. Jenom zopakuji, že víkendy 16.1.-17.1. a 23.1.-24.1. musím být v Praze.
Auto mám, plus mám kámoše s dodávkou, kterého bych ukecal ... ukázal bych mu fotky holek :-))

Předem se těším !

Martin

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby