Ahoj lidičky :)

Najde se mezi Vámi někdo, kdo rád jezdí na běžkách a chtěl by párkrát za zimu vyjet na hory trochu se prosvištět?? :D

Bedřichov, Harrachov, Mísečky... kamkoli.

Jezdíte někdo pravidelně?
Ráda se přidám! ;)

Zobrazení: 299

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Kam v sobotu vyrazit na běžky někam blíž ku Praze?,, pokud budou zapadlé silnice na horách, zvažujem jet třeba do Brd... nebo jsou někde nějaký podobný oblíbený neoficiální běžkařský lokality?
Prosím, tohle je můj první kontakt. Velice rád bych vyrazil. David
http://www.aktivzentrum-bodenmais.de/ ... dostal jsem zajimavy tip, je to 4 km za hranici u Zelezne Rudy. Na jeden den idealni. Jedina nevyhoda: nikdy jsem tam nebyl. Byla by to tedy trochu improvizace. No mozna bych to zkusil behem toho vikenu, co vetsina Papaku bude v Rokytnici...
Němci mívají pěkně upravené tratě... matně si vybavuju, že jsem někde v Německu s biatlonem byla, jen už netuším kde :) já bych se přidala hned, ale budu právě v Rokytnici...
Pavle, Ty nás teda zásobuješ :-)) ... velmi dobrými zahraničními tipy. Koukal jsem na to Bavorsko a fajn. Taková trasa 30 km s 300 metrovým převýšením !! Chuťovka !! Ale to se nezvládá z Prahy na jeden den (ráno tam a večer zpátky), takže jedině na víkend. Jenom ten víkendový diář už začínám mít pěkně plný !! Chtělo by to sníh tak do půlky března !!
Ale ten 5. - 6. únor mám pořád volný :-)
jo ! Ja to puvodni Nemecko tolik neprosazuju, ma totiz jednu nevyhodu: trasa nevede dokolecka, je to prechod, navic trochu i expedicni (veci s sebou). Prechody mam rad, ale na to je nutna uz docela sehrana parta -- treba se sehraje na mene narocnych akcich.
co to jit ve skupince cca 4-6 lidí? Budu se přemáhat moc nereptat :D
5.-6.2. si blokuju...
ten vikend urcite a rad bych i udelal neco mensiho i drive ...
vic nez 4-6 lidi necekam, jen premyslim, jestli z toho mam udelat oficialni pap-akci, na kterou se mozna prihlasi kdokoli, nebo posbirat zajemce z tohoto fora a jet "jen tak"
Vyhlasit jako akci, ovšem s omezením - popiš to co nejdrsněji :)) základy na běžkách plus trochu kondice... ? Ja jedu teď do Rokytnice, pak můžu 23.(so) a 31.(ne) - buď se tedy přidám někam na den nebo pojedu jinam na hory...
budu premyslet :-)

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby