Pravděpodobně jste zaznamenali diskuse o dalším pokračování tohoto projektu v reakci na zvýšení cen provozovatele platformy na které je PaP postaven. Pavlína se nedohodla s Martinem coby majitelem značky Přijď a Potkej na další spolupráci a tím by PaP jako takový pravděpodobně zanikl.

PaPu jsem za několik let věnoval hodně času a úsilí a našel tu spoustu přátel. Tak mi přišlo škoda nechat ho jen tak vyšumět do ztracena. Když jsem se od Martina dozvěděl, že by se v budoucnu, až mu to pracovní vytížení dovolí, zase PaPu věnoval, domluvili jsme se na mém dočasném fungování jako styčný důstojník a tisková mluvka.

Ještě je potřeba udělat několik věcí, ale během následujícího týdne by se tu snad měly začít objevovat akce na říjen. Přestože se náklady na web více než zdvojnásobily, chceme zkusit fungovat v současných cenových hladinách poplatků za akce. Ale nemůžu slíbit, že to bude udržitelné.

Vždycky je to něco za něco a tak mám na všechny, kteří se námi chtějí dál potkávat na akcích, několik "požadavků":

  1. Choďte na akce :-).
  2. Plaťte včas.
  3. Dávejte organizátorům zpětnou vazbu (třeba na vyhlášené akce, které byste chtěli, ale nehodí se vám termín).
  4. Pokud se vám něco nezdá(lo) nebo nelíbí(lo), řekněte to nám.
  5. Pokud se vám něco líbí(lo), podělte se o to s ostatními i mimo PaP (FB, Twitter, ...).
  6. Držte nám palce ;-).

Na závěr bych použil parafrázi motta knižní série Agent J.F.K.:

Svůj PaP si musíme zasloužit.

Tritol

PS: sepsal jsem si co mě napadlo k možné realizaci z proběhlých nebo vymyšlených akcí (v náhodném pořadí): dračí lodě, sebeobrana, únikovka, lekce skotských tanců, detektivní hra, inline, lanové centrum, střelba "ostrými", paintball, lasergame, cyklovýlet, ping pong, squash, badminton, pěškovýlet, kulečník, bowling, venkohraní, deskohraní, poker, šipky, motokáry, karaoke... Přidáte se?

Zobrazení: 451

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Dík Tritole, už jsem se bála, že PaP skončí. Mě se hodně věcí z tvého seznamu líbí, jen prosím o dřívější termíny akcí, abych si to mohla v práci zařídit.

Ahoj Tritole,

držím palce, abys to zvládl. Preju hlavne pevne nervy, vytrvalost, silneho ducha a dostatek volneho casu, aby si PaP utahl...

Skvělá zpráva. Držím palce a slibuji, že od listopadu se zase zapojím :-)

Mimochodem, Tomášův nápad s měsíčním paušálem není úplně od věci. Osobně nemám problém platit měsíčně jednu dvě stovky, a stačilo by 10 takových lidí, aby bylo vyřešeno.

K měsíčnímu paušálu: v zásadě je to dobrý nápad, ale nechtěl bych, aby PaPáci platili paušál a pak ještě za akce. To by podle mě nebylo úplně fér. A na to aby si člen mohl paušálně předplatit nějaké akce momentálně nemáme žádný sytém a byla by nezanedbatelná práce navíc to nějak evidovat. Pokud se v budoucnu bude řešit jiná platforma na které by bylo možné PaP provozovat (což je dost pravděpodobné), určitě se možnost paušálních plateb vezme v potaz.

K dřívějšímu vyhlašování akcí: bylo by to pěkné, chtěl bych se k tomu dopracovat, ale momentálně budu rád za akce alespoň na další měsíc...

PS: dík všem za podporu

Jestli to bereš takhle, číslo účtu je 1545676013/3030, do poznámky prosím přezdívku a "jednorázový příspěvek na provoz". Díky :)

Pokud se najdou i další podobní přispěvatelé, budeme rádi, nicméně jediné co tím získáte bude dobrý pocit za pomoc projektu, který tak pro vás budeme moci dělat i nadále.

První várka říjnových akcí byla včera vyhlášena...

FYI#1: oživili jsme centrálního admina PaPíka Náčelníka, plánuji ho používat k různým organizačním záležitostem a správě PaPu. Aktuálně se za ním schovává Tritol, ale to se může časem změnit. Taktéž funguje mail papik@prijdapotkej.cz pro vaše nápady, připomínky a návrhy.

FYI#2: právě jsem se na webu Ningu dozvěděl, že plánované zdražení bylo odvoláno. Zatím bych úplně nejásal dokud to nebude potvrzeno, ale pro nás by to mohla být velice dobrá zpráva :-).

ještě by mně napadly třeba taneční čaje nebo vyjížďka na koních (toho bych se asi měla ujmout já) - pokud by se našli další zájemci.  

(mě by nejvíc lákala střelba "ostrými" a paintball - ani jedno jsem ještě nezkoušela, na sebeobranu bych se přidala spíš pro tu srandu:))

Na střelnici bych šla taky, z těch tanečních závisí o jaký tanec by se jednalo :-)

O tanečních čajích nic nevím, kde se to vyskytuje?

Na koně jezdíme s jednou partou celkem často, ale vždycky na celý víkend a někam mimo Prahu, což nevím jak je pro koho schůdné. Asi by se dalo i něco na odpoledne v Praze, ale s tím nemám zkušenosti, takže by se pomoc hodila ;-).

Na další venkovní aktivity je pořád docela ošklivo, takže bych to viděl spíš na jaro. Případně se dá paintball dát v uzavřených prostorách s gumovou municí, cena je cca 400 Kč/hod (neomezená munice, což je docela fajn). Indoor střelnici zkusím ještě najít...

Taneční čaje - to by bylo asi dost závislé na tom, jestli se najdou zdatní tanečníci, je to bez výuky, jen hudba a parket.. http://www.plaminek.cz/chci-si-jen-zatancit

Toto na mě vyběhlo úplnou náhodou, ale je to asi starší generace. http://seslosti.cz/ 

Koně  "bezpečné" na vyjížďku pro začátečníky myslím že by mohli mít v Hucul Clubu (byla jsem tam před mnoha lety). Koně měli zvyklé za sebou pěkně v řadě, fungovali na autopilota,  nebudí svými rozměry strach. http://www.huculclub.eu/html/cenik.html Zkusím to tam omrknout, poptám se. Ale asi to také není v tuto roční dobu úplně lákavé.. 

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby