Dnes proběhla první PaP karaoke párty a musím říct, že to byla opět velmi podařená záležitost. Jednalo se o první akci v době "po Střepinách" a tak jsem opět měl obavu, jako v začátcích PaP, aby párty pro nově příchozí dopadla dobře. Vždyť také, kdo by se nebál, bylo přihlášeno 38 lidí a to je už pěkná parta, kterou je třeba nadchnout.

Velká pochvala ale patří těm, kteří na PaP akci již jednou byli a ti nenechali nováčky na pochybách, že naše řady nejsou omezeny a že žádný nově příchozí se rozhodně nemusí bát, že by seděl odstrčen v rohu.

Během Karaoke párty byla také ukončena tipovací soutěž, kolik lidí se přihlásí do dnešní půlnoci a jelikož počet uživatelů skončil na čísle 971, vítězkou láhve sektu a Marca :-) se stala Radka B., které tímto ještě jednou gratuluji. Vím, že šáňo se vypilo, ale co se dělo s druhou cenu, tedy Marcem, to jsem bohužel nezjistil :-)

Na závěr mého reportu je třeba říci, že Karaoke párty zlomila další rekord v návštěvnosti a počet účastníků překonal hranici 50 lidí. Díky všem za prima večer a parádní vytvořenou atmosféru.

Samozřejmě by bylo vhodně ocenit i výkony odvážných zpěváků z našich řad, ale to již nechám na posouzení ostatních níže v diskuzi. Takže, jak jste Karaoke párty vnímali vy?

Několik fotografií pro připomenutí si atmosféry je zde.

Zobrazení: 221

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj Radko...ja ty dekuji...jsi fak zuper holka..:-)))
oh, také děkuji zlatko, ty jsi taky zuper kluk :-)
Myslím, že se všichni názorově shodneme. Jako nováček děkuji za skvělé přijetí a uvedení do kolektivu. Takováhle parta má rozhodně smysl a šanci :)
Martinéééééééé, kdy budou fotečky????? :-)
hele...radsi moc se netes...:-))))) hihihihi....
budou určo skvělé, jako ze všech akcí :-) prostě momentky :-)))) a ty jsi hvězda v TV i na fotkách zlatko :-)
podepisuji vše zde řečené, moc fajn večer, směju se ještě teď .-)
No jo... také potvrzuji. Báječná akce, moc fajn lidi, skvělá zábava ... a dokonce jsem se nechala ukecat a zazpívala (vypustila pár tónů =) ).... což musel jistě být velký kulturní zážitek =))))))). Těšim se na další

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby