Už dlouho se tu neobjevil žádný zápis, tak jeden přidám :-).

V pondělí jsme se vypravili na další PaPí lasergame, tentokráte na Prahu 9. Proti Andělu je aréna větší, zbraně modernější, přesnější a umí více režimů střelby, dá se hrát víc různých variant a hlavně obsluha je mnohem zapálenější.

Hned při příchodu zaujme zajímavá výzdoba (nejspíš) UV barvami, takže prostor je celý takový zářivý a slunce na zdi je prostě úchvatné. Na druhý pohled jsou přijmené čepované Svijany a uzamykatelné skříňky (na celý večer). 

Nakonec se nás sešlo deset, takže první hra byla team deathmatch v pěti týmech po dvou lidech. Už tady se projevilo pokročilé nastavení vybavení, kdy měl každý tým svojí barvu a nemusely se ani měnit vesty :-). Do arény jsme vyjeli výtahem a začalo se.

Někteří účastníci byli nejprve zarytými pacifisty a do střílení se jim moc nechtělo. Během téhle hry se trochu rozkoukávali a ty další už jim šly mnohem lépe ;-). Jedna malá výtka na obsluhu: nebyl nám vysvětlen princip "powerupů", které jsem nakonec využíval jenom já. Jednou jsem to zkusil, ono to zahlásilo zásah (pozitivní odezva) a tak jakmile jsem kdykoliv běžel kolem, vždycky jsem si na to vystřelil. Z účinků je na záznamu patrný hlavně rapid fire. V zápalu boje jsem to ale ani nějak neregistroval, podobně jako pevné zdi (začátek desáté minuty) nebo červené brány (cca 1:14). Taky jsem si přestal dávat pozor na jazyk, snad to nikoho nebude urážet ;-). Navíc je tam vidět pár pěkných double killů (hlavně na modrý tým, teoreticky by mělo být výhodnější chodit ve dvou, ale asi to chce opravdu sehranou dvojici).

Záznam z první hry - team deathmatch (doporučuju zapnout HD nebo fullHD, na nižších rozlišeních se to občas podivně trhá)

Po zaslouženém odpočinku a doplnění tekutin jsme pro druhou hru zvolili variantu Agents a velmi nerad přiznávám, že mi vůbec nešla. Buď to chce jiný styl, nebo si nebrat zbraň se jménem R2D2 :-D. Jak jsem dostal nakládačku můžete vidět na druhém videu.

Záznam z druhé hry - agents

Pak jsme opět nabírali síly a tekutiny a nakonec se rozhodli ještě pro jednu hru, tentokráte Zombies. Hra jako taková byla pomalejší, ale zas měla moc pěknou atmosféru, částečně asi taky pro to, že z nějakého důvodu došlo k "přemlžení" arény, ale k těm zombíkům to nádherně sedlo. Navíc zombifikované zbraně vydávají pěkně sugestivní zvuky.

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet a možná ještě dál je možné podívat se na záznam ze třetí hry - zombies(Jenom bych zmínil výtku o zákeřnosti z konce první hry - "Musíš pod bránu... au... aha, tady je brána" :-)

 

Co říci na závěr? Všichni (i pacifisti) jsme se pěkně vyřádili a jelikož si většina z nás vzala i klubovou kartu, díky které je každá pátá hra zdarma (tři už máme), určitě se do arény Lazerfun vrátíme. Mimo jiné i zjistit, na co by se dalo použít to druhé tlačítko na zbrani (na webu arény je to popsané :-).

 

Lock and load

Zobrazení: 273

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Chválím Tritola a slibuji, že zápisy už budou častěji.

Díky moc za ty videa, jako bych tam znovu byla :-)

Taky děkuju!

Záznam výborný, děkuji Tritole. Mimochodem, je někde ke stažení společná fotka, jak nás fotila obsluha?

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby