Počasí se o víkendu po dlouhé době dalo zařadit do kategorie "krásné". Byla škoda ho nevyužít a jednou z možností bylo PaPí bloudění.

Na místě srazu to s účastí nevypadalo nijak dobře, ale opozdilci se k nám nakonec připojili ve vlaku. Dohromady nás bylo šest, což bohužel nestačilo na plánovanou párovou hru a cestu bludištěm jsme si hledali každý sám. Samozřejmě fungovala spolupráce a sdílení informací (někdy i s úplně cizími lidmi :-).

Najít všech šest razítek se ukázalo docela komplikované, obzvláště nás potrápil (galantní) jelen a zajíc (našli se i tací, kteří mu spílali: "Jen počkej, zajíci!"). Když jsem koukal na záznam z kamery, hledání mi trvalo trvalo skoro půl hodiny. Záznam se časem objeví na "Trubce", ale ta má aktuálně problém s formátem videa, takže to chce ještě nějaké úsilí z mojí strany.

Co úsilí nepotřebuje jsou ilustrační fotky, které najdete v PaPí galerii Ariadnina nit.

Poté, co jsme se všichni zdárně dostali ven, přesunuli jsme se k přilehlému občerstvení, kde jsme se samozřejmě občerstvovali (od toho tam je ;-), povídali o všem možném a střádali nápady na další akce. Jelikož se nám v bludišti všem moc líbilo, vymysleli jsme "noční" bojovku, která se tu co nevidět objeví. Zatím si rezervuje večer ve čtvrtek 3. listopadu...

Tritol

PS: bludiště je docela komplikované, dostat se ven není problém, ale najít těch šest stanovišť s razítky a kdykoliv se k nim vrátit není snadné a když jsme pak dělali hromadný průchod, bloudili jsme i ve skupině. Není třeba se obávat, že by se snad někdo bludiště naučil a šel na jistotu. Neříkám, že se to není možné, ale "obyčejní smrtelníci" se toho obávat nemusí ;-)

Zobrazení: 104

Odpovědět

© 2020   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby