Dnešní akci bych shrnula jako velmi vydařenou. V hudebním klubu Palmovka z nás měli radost, neboť jsme obsadili taneční plochu z 90 procent :-) S pětadvaceti rezervovanými místy to klaplo na výbornou a i pozdě příchozí neměli nouzi a místa. Jen kapela mohla hrát trošičku déle - skončili už ve 23.00, což řadu z nás doslova zaskočilo. Jelikož je zítra ale pracovní den, je to vlastně dobře, že to zabalili tak brzy, jinak bychom tam pařili ještě teď :-)

Lucie revival prý na Palmovce hrává každé 2-3 měsíce, tak si jich snad příště zase včas všimneme a akci zopakujeme.

Zobrazení: 68

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Opravdu jsem takto strašně dlouho nezaskotačil! Přesně akorát odvaz - dobrá atmosféra, bylo to super.
....ja uz nevim co mam rict..porad stejne dokola....PARADNI AKCE....
zvedli jste mi naladu PaPáci moji =)))) díky díky díky
Jo a usmev :-)))
JOOOO..ale nase Verunka musi se smat..a ma tak uzasny usmev..
popravdě mě trochu bolí celé tělo - já jsem asi fakt už starej :(((( ale stojí to sakra za to :-)
Kamarade na volejbal chci abys byl ve forme..nebo te vyloucim hned!!!
Byla to hodně povedená akce, pořadnej odvaz, a přísedící kolem nestačili mrkat, co my PaPaci dokažeme:))))))))
A co teprve, když Lucie vystřihla na zavěr svůj hit Amerika!! Pápapápá...pápapápá. PaP je opravdu všude!!!!
To si pis!!!
Už se nechcem nikdy vracet tam, kde nám bylo mizerně, jak zpívá Lucie, neplatí. Mizerně nám nebylo a vrátíme se rádi.
Koukám, že zase vydařený mejdan, to je fajn, my jsme si dokonce i pěkně zabruslili :-) Tady jsou fotky od Danči http://www.prijdapotkej.cz/photo/albums/lucie-revival-2511

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby