Ahojky všichni,

 

každý rok zavítám na festival MEZI PLOTY do Bohnické léčebny v Praze. Nejen že je to festival hudby, divadla a dalšího umění, ale je tam velice příjemná a uvolněná atmosféra a park léčebny, ve kterém se festival koná, je krásný a rozlehlý, tudíž tam najdete i místa pro příjemný odpočinek. Pokud přeje počasí, tak je akce úžasná, ale i když trošku sprchne, náladu to nezkazí, jako třeba loni :-) Lze vzít i děti nebo psy, prostě příjemná akce v přírodě a přitom v Praze (pár stanic busem od metra Kobylisy). Přidá se někdo?

Více o akci: http://www.meziploty.cz/cs/programbohnice2/

 

Prima den a těším se!

 

Verča

Zobrazení: 175

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj Verčo, pokud budu v Pze, půjdu, účastním se celkem pravidelně.
Tak super, bereme tě s sebou :-) Asi půjde i Ťapka, ráda tě uvidí :-)
Jdu na čarodějnice, ale někam jinam :-) Každý rok máme s partou u Sedlčan dýchánek pod širákem (já spím s Ťapkou v autě). Tak si to hezky užijte a nenech se upálit :-)
Ahoj Verčo,

tento festival je super, několikrát jsem jej už absolvovala.....ještě checknu pořádně kapely...
Ples se nám vydařil, takže i tohle se určitrě vydaří a kapely jsou tam tak různorodý, že si každej přijdeme na své :-)
Jsem ten víkend v Praze, mám školení. Tím pádem asi dojdu až v cca 15.00 - 16.00, program tam bývá cca do osmi. Byl jsem tam už asi pětkrát a moc fajn !!
Ahoj lidičky, tak vidím, že sama určitě nepůjdu, to jsem moc ráda :-) Je toho tam hodně a každej má jinej vkus, ale určitě se s někým shodnu :-) Já chodím každý rok a i když bylo hnusně, nálada byla super - i když loni jsme půl dne strávili v příjemné síldlištní hospůdce a zahřívali se grogem :-)
Je tu tedy otázka - budu si kupovat lístek v předprodeji, nejspíše až v půlce května, nicméně klidně jich koupím více, když se nějak dohodneme na předání peněz. Takže otázka, zda tuto akci zorganizovat přes Události a nebo se jen tak dohodnout mezi sebou?
Díky Verča
Ahoj Veru,
jelikož to mám naproti :-) tak to slyším velmi dobře :-D Ale chystám se tam alespoň nakouknout :-)
Nakouknout je málo :-) Tak to ještě doladíme, vytáhnu tě a hotovo :-)
Jdu, plánuji oba dva dny a asi se Samem aspoň jeden den.
jinak taky na areál koukám z okna :)
Já chci taky aspoň 1 den vzít Ťapku :-)
Pokaždé, když tam jdem s psiskem, kupujeme mu balonek s heliem, aby byl vidět :)
Když tam budete, rádi vás uvidíme :)

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby