Nebráníme se žádnému nápadu na zlepšení projektu Přijď a Potkej. Máte-li jakýkoli námět na aktivitu, neváhejte se s námi podělit v této diskuzi.

Zobrazení: 889

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj Martine,

zde je mých pár návrhů, pokud zaujmou tebe a hlavně většinu členů bude mě těšit.

Co oslovit nějakou potapěčskou školu a zkusit jednorázový ponor? Viděla jsem tuto nabídku na jednom slevovém portále  a jako skupina by jsme mohli dostat i slevu.Mohu zjistit i školy kde se tím zabývají pokud by byl zájem.

Ráda bych zašla i zahrát si plážový volejbal jde to i teď v zimě u metra Pankrác jsou nafukovací haly.

Teď v zimě by byl i  prima víkend na horách (myslím pro lyžující členy) nebo klidně i dva a spojit to s prohlídkou nějakého zámku,hradu muzea, některé fungují i přes zimní měsíce. Nebo třeba turnaj v pinčesu či šipkách někde v Praze?

V letě třeba zkusit raft,nebo sjezd na kajakách z Týnce n. Sáz. do Pikovic - velice příjená kratochvíle :-) Nebo nějaké horolezení pro odvážné? Co ty na to? Předem díky za odpověď Jana

Ahoj Jani,

napsala jsem dlouhou odpověď, bohužel se to nepochopitelně neuložilo. Tak ještě jednou. S většinou akcí které zmiňuješ v plánu počítáme. I když potápění mne nenapadlo, takže po tom se kouknu.

Plážový volejbal bude na popud lidí z Papu až se trochu oteplí, protože většinou v halách není vytápěný písek.

Víkend na horách bude již v březnu a já doufám že se naplní, zatím to byl totiž problém

Procházky a výlet budou stále, a i s hrady počítáme

Pinpong je naplánovaný v rámci pravidelného měsíčního turnaje na březen.

U šipek je trochu potíž, protože najít nekuřácký prostor je obtížné, ale pokud máš tip sem s ním.

S vodou určitě na léto počítáme

V neposlední řadě ti snad udělám radost s návštěvou lanového centra.

Každopádně dík moc za nápady, rozhodně je vítáme.

Doufám, že se na nějaké akci ještě potkáme

Jana

Bude Valentýnský supermejdan jako loni?

Právě na něm pracovat, snad bude dostatečný zájem.

© 2019   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby