Ahoj, máte někdo chuť podniknout výlet či nějakou sportovní aktivitu tutu sobotu? Dle diáře PaPu je program až večer - Belly Dance. Víte o něčem zajímavém?

Zobrazení: 67

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Sportovni tak moc ne..protoze uz budeme sportovat v nedeli..ale nevim mozna mohli bychom nekam na vylet..:-))

Nejaky Zamek? Nebo nevim ja jsem nikdy nebyl v Terezin...ja vimje to smutne..ale by me to zajmalo...
nebo bych si zahral bowling..:-))) nebo nejakou hru..:-))
Já vím o pochodu od Klubu český turistů (www.kct.cz) ke Dni válečných veteránů. Start je mezi 9. a 10. hod. u metra Muzeum (východ směr Muzeum), cíl je v Armádním muzeu na Žižkově mezi 11. - 13. hod. Trasa měří asi 10 km.
Nebo u nás v Zelenči (Praha - východ) se od ranních hodin koná výlov rybníka (takovýho menšího:) a následně se lze zahřát v restauraci. Jsou tam 2. Zéland doporučuji určitě, dobře vaří a ta druhá je nově otervřená, tu neznám, ale prý vypadá "dobře"... Případně je to kousek do Horních Počernic, kde je restaurace s bowlingem anebo na Černý Most - dtto:)
Jani, co obnáší takový výlov rybníka? Zní to zajímavě :-)
No předpokládám, že se vyloví ryby (kapři) a následně se tam budou prodávat :))) Bude tam i nějaké občerstvení, ale jestli i kulturní program, to fakt nevím. Spíš si myslím, že ne. Není to zrovna velká akce...:(
Tak jsem našla info - výlov je od 9 hod., cca od 11 je prodej ryb a k pití bude čaj, grog, svařák, k jídlu klobásy, gyros, opékané ryby...
Jú, to zní fakt dobře. A ty se tam Jani chystáš?
Mám to v místě, takže pokud vstanu:), tak se půjdu podívat. V pátek máme totiž třídní sraz na Smíchově, takže fakt nemůžu říct, jak na tom budu a kdy dorazím domů:)))
jel bych odpoledne někam na kole.. přidá se někdo?? anebo inliny?
Jirko, planujeme celodenni vylet na Snezku. Akce ceka na schvaleni. Odjezd v 9.00 z Cerneho Mostu.
njo ja prave nemuzu na cely den, protoze mam jeste nejakou praci, tak si to uzijte!
Tak jsme nakonec vymysleli výlet na Sněžku. Akce je vypsaná na
http://www.prijdapotkej.cz/xn/detail/3602455:Event:30898?xg_source=...

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby