Oslavy Prahy - 14.-15. května , Mezi ploty 5-6. června..... Šel by někdo?

Zajímavé a akce velice žádané... Oslavy Prahy zdarma.....

Zobrazení: 74

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Jsem si nevšimla, že už to sem Míša dala :-) V sobotu jedu na cyklovýlet, ale v pátek tam s kámoškou vyrážíme :-)
Tak to jsme na tom stejně, já mám nějakej šílenej kašel, asi se mi urvou plíce. A to mám jet zítra in-line Marathon, to teda nevím nevím. Tak si budeme držet palce s uzdravením :-)
Oslavy Prahy: Sunflower Caravan, Aneboafro, skupina IF....kdo má podobný vkus a šel by ? :-)
ahojky, jsem tady úplně nový človíček, ale moc ráda bych vyrazila na Oslavy Prahy někdy v sobotu odpoledne, navečír, je tam spousta zajímavých věcí, ozve se někdo, kdo by chtěl jít taky? Budu se těšit Katka
kacko, domlouváme se, určitě půjdem.... 773 587 537 david
Ahoj, jak to tedy vypadá...půjde někdo na ty Oslavy Prahy ?
Ahojky,

já jdu v pátek odpolende a večer, v sobotu jedu na cyklovýlet, kterej pořádá Jirk@. Přídáěš se v pátek?
Verčo, no já bych šla, ale bylo by dobré se i domluvit, co chceme vidět...

níže jsem vyloupla, co by mě zajímalo (tam, kde je ANO a bold, tak to bych chtěla vidět...jen si to musím ještě rozmyslet...nemůžu být na několika místech zároveň :-)..text kurzívou je jen pro info..


NONSTOPCITY STREET FREE FESTIVAL - doufám tedy, že jej to v pátek....
Nedejte si ujít unikátní formát 1. street festivalu v Praze.
17:00 – 22:00
Program:
Main stage
Rašínovo nábřeží (náplavka), Praha 2
Sporto, Unifi ction, Mako!Mako, Poslední výstřel


ANO - Afro stage
Kampa Park, Batocu, Aneboafro, Dunambe,
Kurangbe + dancers


Divadelní stage
Dvořákovo nábřeží (pod nemocnicí Na Františku), Praha 1
moderátor Petr Vančura, VOSTO5, divadelní soubor Huso, Fekete Seretlek,


ANO - Hip Hop stage
Jižní Město – Praha 4
Dj Aiki Pajki, dj Enemy, dj Kolack, dj Rockstar



Folklór stage
Kozí plácek – Praha 1
Cimbálová kapela Filipa Cíla, Duo středověké inspirace Ella a tanečníci


Electro stage
Letenské sady (u kyvadla),
Poxxoxo, Popshot dj’s, Resets dj’s, Radeq Brousil, dj Baloo


ANO - Laser & Ambient stage
Holešovice, Cross Club, Plynární 1096/23
Intro street sound, experiment ambient live set MimozeM, laser graffi ti show


Loutková stage
Dlouhá 37 – Praha 1
Viktorka a Dřevíček, loutkové divadlo Já to jsem


Jak to vidíš ty ?
A sakra, to mi uteklo, toho jsem si vůbec nevšimla! Měla jsem v plánu Staromák, ale např to afro mě láká! Musím se domluvit s kámoškou, se ktterou to plánujeme už 14 dní a budu moc ráda, když se k nám přidáš!

Já to měla v plánu asi takto, ale budu muset změnit!:

Staroměstské náměstí 15:00 - 22:00 Staročeský Skanzen

Strašidla města pražského17:00 - 22:00Staroměstské náměstí

Hádej, kdo jsem!18:00 - 19:00 Staroměstské náměstí

Koncert zvonů pražských katedrál 20:00 - 20:05 Staroměstské náměstí (to bych moc ráda slyšela)

Orloj se narodil před 600 lety20:10 - 20:15 Staroměstské náměstí
Staroměstské náměstí Happening, který rozsvítí město... nejen dětem

Modlitba za Prahu 20:20 - 20:30 Staroměstské náměstí - Staroměstské náměstí „Ave Maria“ od Antonína Dvořáka (to mě taky dost láká)

Muzikál „Touha mistra Hanuše“19:50 - 20:20 Staroměstské náměstí - Staroměstské náměstí Činohra, opera, rokenrol a oheň... v podání významných českých herců a hudebníků (to mě taky láká)

17:00–19:00 Zpívání gondoliérů v Pražských Benátkách – Čertovka pod Karlovým mostem

Opera v ulicích města a Wolfgang Amadeus Mozart19:00 - 19:50 Staroměstské náměstí (to mě taky láká)

Ale AFRO STAGE asi vyhraje! Škoda, že toho nejde stihnout víc :-( Hip hop a Laser mě neláká, takže Kampa a Staromák, to za mě.

Co ty na to, zlato?
Verčo, no ufffff tyjo, celkem šílená domluva :-)

- já v pátek můžu začít slavit až tak kolem 17hod., případně lehce po 17hod. (po práci)
- z Afro Stage bych chtěl vidět "Aneboafro", protože je znám osobně, ale ještě jsem je neviděla vystupovat, tak jsem zvědavá...
- pak mě láká ten koncert zvonů..(to se asi nedá stáhnout na Youtube, takže jedinečná příležitost :-)
- je toho tolik, že masakr.. nerozhodnu to všechno hned teď....
- pojďme se domluvit, že si dáme sraz cca mezi 17:30-18:00hod. na Kampě OK?
- začneme tím Afro (je od 17hod.) a pak uvidíme..hmmm

Dej vědět Veru.
ahojky, psala jsem sms Davidovi, že bych vyrazila tu sobotu, tak jestli se chceš vyrazit i v sobotu, program je bohatý....Katka
Míšo taky můžu z práce nejdřív kolem 17., takže ten sraz na tý Kampě 17:30-18:00 bych viděla reálně :-)
A pak se uvidí ;-)
Těším se :-)

Teď už mizím z majlíku, prima den ;-)

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby