A máme tu výzvu kdy opět můžeme prokázat naší velkou výhodu - v jednotě je síla.

 

Nejenže dokážeme vyprodat divadlo, zaplnit celou ozdravovnu pro mentálně postižené a tancovat v róbách na Hlavním nádraží, ale můžeme se proklikat k místu, odkud zazáříme do celého světa, přinejmenším dáme nejfrekventovanějšímu místu Prahy - MŮSTKU pocítit, že JSME.

 

Stačí jen kliknout na tento odkaz a dát nám hlas:

http://reknitosmilkou.cz/index.php?hash=fd1362c76063f812d7957fda1b7...

 

Jen pro úplnost dodávám, že každý může dát jeden hlas v jeden den, čili ti houževnatí snad kliknou i zítra :-)

Pokud vyhrajeme, máme zase důvod se setkat a kolektivní fotka nás nemine :-)

 

 

Zobrazení: 264

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

neboj... ;) klik, klik, klik, klik
ty jsi byla vzdy dobra v teamove spolupraci :-)
Hlasuju jak zběsilá ze všech míst, kde se dostanu k PC :-)
první místo,... takže stačí již jen udržet :-D
40 minut po půlnoci a prej sem dneska už hlasoval, to je mi teda nějakej divnej podvod....
Taky mi to po půlnoci hlásilo, že jsem už hlasovala. Teď v poledne mi to stále hlásí, že jsem dnes už hlasovala, přestože to není pravda, z tohoto počítače jsem úspěšně hlasovala jenom včera a dnes mě to ještě nenechalo. Jestli to nepůjde ani večer, co už bude po 24 hodinách, začnu se teprve zlobit. Jestli nehlídají datum, ale posledních 24 hodin, aby člověk nemohl hlasovat za pět minut dvanáct a pak pět minut po dvanácté, ještě bych to brala, jestli je to ale bloklé nějak hůř...
Jo, jo, už mi to zase zafungovalo. :-) Doufala jsem, že když to nefunguje podle datumu (což se ale všude uvádí - dnes je prostě dnes), 24 hodin zabere. :-)
kliknuto....:-)
klik
Podporeno Ivco, neni podezrele, ze zde pokazde hlas pridam narozdil od naseho Mustku? Tohle cekani na spravny cas... :-)
Klik klik :-)
kolik prstů na rukou ... toliko klikntí mám za sebou :)

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby