Ahoj,

vím že tento návrh tu byl již jednou mnou dán, ale chtěl bych svůj nápad přednést ještě jednou. O co by se jednalo??? S pokerem jako takovým se jistě řada z vás setkala. Proto mě napadlo, co takhle udělat pro zájmce jakousi instruktáž k této hře a následně po instruktáži jednu hru o drobné ceny. Pokud by se sešlo dostatek zájemců, není problém instruktáže opakovat. Jakmile bychom měli dostatek vyškolených hráčů, je následně možné udělat nějaký celo PaPácký turnaj. Pokud by jstě o tuto akci měli zájem, pišté své ohlasy, přiomínky apod zde na foru.

Konec hlášení...

Dejv

Zobrazení: 121

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Jsem pro ale potřebuji instruktáž :-)!
Čajovny byly zatím vždycky povídací a to i ta šestihodinová.
o stránku dříve to nevylučuje...ba naopak k tomu poňouká :))))
To ani ne, spíš na to prostě nikdy není čas, vystačíme si s povídáním :-)
Instruktáž uvítám :-) V čajovně ale, zdá se, nejsme vítáni... Pak by se dala využít hospoda Příčný řez, kde jsme už jednou byli hrát další karetní hru Bang!
V čajovně samozřejmě vítáni jste, jen jsem psal, že zatím to vždycky vyšlo tak, že jsme se ke hraní čehokoliv nedostali, veškerý čas se věnoval povídání.
Ještě jinak: čajovny jsou teď pořádány jako diskusní a vždycky je co zajímavého řešit, bylo by potřeba vyhlásit čistě hrací čajovnu, ale momentálně je trochu problém vyhlásit i ty povídací, termíny jsou domluvené už 14 dní... :-(
Tak už jsem "Pokerové štěně" potřebující pokerové tréningy. Je to prča :D
Zdar lidi, já bych se určitě přidal a přimlouvám se za Texas Hold´em...a měl bych i skvělý podnik - je to přímo v centru (ideální spojení pro každého), ve Školské...stylová hospůdka U Rumpálu - znám majitelku, je to moje klientka a určitě nám půjde na ruku...a je možné i uzavřít celou spodní část, popř. si uzmout salónek - je možné i zařídit nekuřácké prostředí...:-)
Jéééé Romčo, ty jsi takový šikula !! :+)
To vypadá dobře :) Jistě by po Rokytnici bylo ještě více lidí :)
Proč po Rokytnici? Co jste tam tropili vy nezbedníci :+) Jsou nějaké nové drby?

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby