Ahojte

 

Kdybyste někdo měli chuť pomoct s odstraňováním následků povodní, možnost se nabízí na:

http://clovekvtisni.cz/index2.php?id=114&idArt=1506

 

Je možné přispět finančně na povodňovém kontu Člověka v tísni 72027202/0300 nebo zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS SOSPOVODNE na číslo 87777.

 

A je také možné přiložit ruku k dílu osobně: Člověk v tísni začal organizovat dobrovolnickou pomoc. Preferuje dobrovolníky s možností vícedenního působení na místě. Doprava, ubytování a strava zajištěny. Dobrovolníci se mohou hlásit na mailu povodne@clovekvtisni.cz (který se zatím bohužel moc neosvědčil, neodpovídají mi) nebo na kontaktním telefonu 222 350 830 (který funguje :-) Člověk v tísni organizuje odjezdy z Prahy každé ráno, stačí vytelefonovat si místo).

 

Zobrazení: 87

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Sama už jsem se ozvala na mail povodne@clovekvtisni.cz, s tím, že čas si můžu udělat někdy v době od 14. do 29. srpna. Možná by se povedlo, abychom se na nějaké takové akci sešli v hojnějším počtu.
Ahoj Marto,
určitě se na pomoc přihlásím, můžu od 14. do 22.8. ,jen by mě zajímalo, zda jde zařídit, aby nás vyslali společně na jedno místo.
Ahoj Marto, od 14 do 29 srpna můžu víkendy a možná by se mi podařil utrhnout i den v týdnu. Rád pomůžu. David Napiš kdy a kde se sejdeme. Piš konkrétně.
Ahoj Marto, díky za info. Každý den myslím na to, že pošlu pár DMS, teď jsem se k tomu konečně dostala. :o)
Zdá se, že mail uvedený jako jeden z kontaktů pro dobrovolníky nefunguje, ale výkonní zvědové (díky Irčo :-) ) zjistili, že telefonní číslo funguje, že Člověk v tísni organizuje odjezdy každý den ráno z Prahy, stačí se na uvedeném telefonním čísle domluvit.
Tak třeba se tam někteří spolu potkáme a určitě tam každý potká spoustu fajn lidiček :-) a snad společně někomu pomůžem.
nechcete jet společně, domluvit se...
Kdo kam pojede se domlouvá až ráno na místě podle toho, kde potřebují kolik lidí. Jestli se potkáme ráno u autobusu, můžem se zkusit držet pohromadě, uvidí se. :-) Teď jsem si vytelefonovala odjezd zítra v 9:30. Zbývá mi bojový úkol sehnat do té doby někde pořádné holínky. :-)
na kolik dní?
Já od soboty do čtvrtka. Irča snad taky tak nějak. Od kdy do kdy Ty záleží, jak se s nimi domluvíš. :-)
jasnačka, děkuji... tolik dní nepojedu, to nemůžu, uvidím co bude.....
Já mám odjezd taky zítra( tj.14.8. v 9.30h) a pokud vydržím, tak až do 22.8.Davide, i kdyby jsi mohl jenom na víkend,tak myslím,že to stojí za to:-)
Tak já už jsem se vrátila
Jsem ráda, že jsem tam byla, a snad jsou tam taky trošku rádi, že jsem tam byla ;-)
Irča udatně pokračuje

© 2020   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby