Ahoj všichni,

rád bych se zeptal, zda-li by byl zájem si v rámci PaPu zabookovat pár míst anebo v případě velkého zájmu i celou chatu Orel v Dolních Mísečkách v Krkonoších s bohatou možností výletů (hřebenovky, Špindl, bobová dráha, geocaching) a vyžití (večer při pivku - to bychom si vzali celý sud - si zahrát deskové hry, něco si ogrilovat....). Ideální by byl třebas prodloužený víkend nebo rovnou celý týden s tím, že by byla nějaká fluktuace. Proč zrovna tato chata? Majitele velmi dobře znám, jezdím tam rád, zařídil bych to. Zde dávám odkaz na stránky: http://www.chataorel.cz/

Díky za ohlasy, Honza

Zobrazení: 231

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

V hlavní sezóně je za 4 a více nocí 250 Kč za osobu/noc (na 2-3 noci je to jen o deset korun dražší) - není to na pokoje. Pronájem celého objektu jen pro nás na celý týden je za 47 000 Kč, což už při 20ti lidech je docela v pohodě (každý 2350 Kč). Každý pak může napsat, co preferuje, jestli chce být sám, nebo jestli chce být na pokoji s někým a s kým, jestli chce pokoj se sociálkou nebo to nutně nemusí mít. Co se týče dopravy, existují jen dvě možnosti - autobus - jede přímá linka z Černého Mostu až tam jednou denně (vždy v 16:15), anebo autem - já bych jel autem, protože bych táhl i sud (pokud bychom se domluvili a možná i třeba libovou kýtu na gril). Dále je tam možnost si předem zajistit polopenzi nebo jen snídaně, ale je tam kuchyňka, ve které je možnost si vařit dle libosti, to už bych asi nechal na každém z účastníků. Samozřejmě program by byl po domluvě ;-)

me se to libi,ale 20 lidi uz mi prijde moc. Osobne bych preferivala spis mensi objekt-treba pro 8-10 lidi...

Takže bys to Ivčo radši viděla na nějakou uzavřenější skupinku, jo? Já jsem otevřený i většímu seskupení lidí jakožto v rámci seznamovací akce pro nezadané :-) Každý si najde lidi, které mu vyhovují a s nimi trávil svůj čas, program by se po domluvě taky vytvořil :-)

A Maruško, výlety by byly samozřejmě součástí této akce, je mnoho možností, kam se v okolí podívat (hřebenovka se Sněžnými jámami, Dívčími a Mužskými kameny, Sněžka, Kotel, Krakonošova zahrádka, Mumlavské vodopády, Dvoračky, údolí Labe atp)

Rozumím Tvým argumentům, byl to jen dotaz a myšlenka, zda by byl zájem to uspořádat v rámci PaPu.

asi mas pravdu,ale v takhle velky skupine bych nejela vic nez na vikend. Tyden s neznamymi lidmi uz muze byt dost ponorka,preci jen je to dlouha doba :)
no ,tak koukam,ze uz to Pavka napsala za me. Zni to sice drsne,ale je to presne tak.

Jj, rozumím jejím argumentům, byl to jen tip na akci, dotaz, zda by byl zájem v rámci PaPu :-)

© 2021   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby