Ahojte

 

První PaP ples s výukou tance máme za sebou, tak sem s zážitky z proběhlé akce. :-)

 

Stránka akce, o které je řeč, zde:

http://www.prijdapotkej.cz/events/praha-prvni-pap-ples-s-vyukou

Fotografie zde:

http://www.prijdapotkej.cz/photo/albums/prvni-pap-ples-251

 

Zatancovali jste si aspoň trochu? (Případně, zabruslili jste si? :-) ) Naučili jste se něco nového nebo pomohlo aspoň oprášit dávno známé? Pobavili jste se? Měli byste zájem o další podobnou akci?

 

Prostě postřehy a zážitky a nápady piště sem. Však už to znáte. ;-)

Zobrazení: 109

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Pro ty, kdo by to s tancem chtěli vzít opravdu od podlahy a chtějí se přihlásit do tanečních, ještě připomínám taneční kurzy, která právě začaly na stejném místě se stejnými učiteli www.vyskocil-tanecni.cz
První hodina, která se dá snadno dohnat, byla minulý týden, druhá hodina dnes nebo zítra, a protože je to na poslední chvíli, hlásit se dá přímo na místě.

Základní kurz - středa, 18-20:00 (zahájení 20.1.2010)
Mírně pokročilí - úterý, 20-22:00 (zahájení 19.1.2010)
Více pokročilí - středa, 20-22:00 (zahájení 20.1.2010)
Speciální - úterý, 18-20:00 (zahájení 19.1.2010)
Ahoj Marto, diky moc za zorganizovani paradni akce. Bylo videt, ze se to vsem moc libilo. Prekvapive se hodil i trenink stability z brusleni.. :) Sal ma zjevne vetsi kapacitu, tak bych se nebal navysit kapacitu na 100, stejnak vsichni nevydrzi tancovat celou dobu. Pokud budes mit chut, tak urcite jeste zorganizuj. Jen bych se primlouval za vetsi pritmi v sale, vyuku treba jen behem prvni casti vecera at pak ten vecer neni tolik organizovany. Vcera si lidi zjevne chteli i povidat, ale to pak rusilo tancmistra... Pripadne muzem zkusit anketu vic vyuky/mene vyuky/zadna vyuka.
Dámy a pánové se všichni hodili do gala. Tančili zna nezna kroků všemožné tance....
Děkuji za zorganizovaní této akce, mým tanečníkům za pevné držení a někdy i potřebnou nadsázku :), ostatím pánům a dámám za milou společnost. Užila jsem si to jak jen to šlo. Vydařený večer :)

Podle mě by příště mohla být kapacit navýšena. Nevím jestli rovou na 100, ale je fakt, že postupem času se parket vylidňoval. Pan mistr a pani mistrová nás asi po úvodní prověrce znalostí všemožných kroků chtěli naučit co nejvíce tanců, ale bylo by dobré se jich učit jen pár... Taky by mohli na začátku skladby říct, o jaký konkrétní tanec se jedná...někdy jsme se chytli až v půlce nebo na konci skladby.
Díky Marto, akce se vydařila a myslím, že si všichni skvěle zatančili. Kéž by takových akcí bylo víc ...
Velké uznání patří i panu mistrovi, který po počátečním úleku neztratil hlavu, neutekl ze sálu a přeci jen nás všechny něco naučil.
Mně se občasný (ale to bylo jen výjimečně, protože jinak jsme se k tomu všichni stavěli čelem :-)) menší počet tanečníků na parketu líbil, alespoň jsme měli větší rozlet, což se člověku jen tak nepoštěstí.
Tak toto byla moc pěkná akcička, popovídalo se, popilo se, seznámilo se, a hlavně zatančilo :-)

Sál měl opravdu trochu větší kapacitu, takže o pár lidí víc by se tam vešlo. Ale ne o moc, aby jsme se zase nestrkali a viděli na vyuku (jestli nás bylo tak 56, tak by tam tak max. 70 lidí být mohlo).
Vhodnější by možná bylo kdyby na začátku byla vyuka (aby na začátku dosud netančící nemuseli jen sedět) a ke konci volnější zábava (aby jsme si také mohli popovídat a volně zatančit).
A jak tu už někdo zmínil, mít ten večer trochu víc zaměřený na nějaký typ tanců aby jsme si je trochu víc zažili a třeba nějaký další večer zase jiné tance, takto toho bylo narás hodně.

V každém případě ale díky moc za zorganizování tak skvělého večera, dámám za milou společnost a těším se na nějaké další pokračování :-)
Podlaha spíš nebyla udržovaná vůbec a klouzala kůli nečistotám (podle toho co jsem doma oloupal z podrážek bot). Ale asi se šetří všude, třeba v úterý se tancování v KD Novodvorská změnilo v boj o život ve vertikální poloze :-(.
Na tom něco bude...při vzpomínce na pohled na podrážku bot...
Ahoj,
také bych velmi rád poděkoval organizátorům za velmi vydařenou akci !
Zároveň musím poděkovat všem dívkám, se kterými jsem tančil, za velkou toleranci :-)) ke mně - "netanečníkovi".
Souhlasím s tím, že možná byla až moc velká ambice nám vysvětlit a naučit pět nebo šest tanců za jeden večer, stačily by klidně dva tance, jeden rychlý a jeden pomalý. Nutno počítat s tím, že tam bylo hodně lidí (včetně mě), kteří taneční měli před dááávnými roky.
K počtu účastníků - pokud to mělo být bráno jako taneční výuka, tak počet byl pro taneční mistry maximální !!
Pokud to mělo být bráno jako ples, tak nás tam mohlo být více, nutno ale počítat s tím, že by se nám moc "instruktoři" nemohli věnovat.
Nutno si tedy příště sami určit, zda chceme pouze společenskou akci nebo taneční výuku.
Také se přidávám k poděkování organizátorům. Akce se dle mého soudu moc podařila. Krásně jsem si zatančila a moc jsem si to užila. Dokonce jsem byla velmi překvapená, jak moc mě může bavbit polka. Do té doby jsem ten tanec nesnášela.
Velké díky taky patří všem mým tanečním partnerům (Petře, jsi prostě moje jednička!), spolubublinkářům, a všem co s náma šli ještě na neskutečnou afterparty do Mazaného králíčka, kde jsme zase ukázali, že PaPáci fakt umí zapařit...

co se týče kritiky, přidávám se k již zmíněnému
Díky za zajímavou akci. Osvěžil jsem si to co jsem už uměl a naučil se i něco nového :-). Trochu výhrady bych měl ke klouzavé podlaze, asi by jí měli věnovat nějakou péči (ale jak píšu v reakci na Katku, nejsou zdaleka sami). Taky si myslím, že by bylo lepší oddělit výuku a ples. A to buď úplně jako samostatné akce, nebo alespoň jako dvě části.

© 2020   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby