Je skoro půl čtvrté a já zrovna dorazila domů. Nožky mě sice trochu bolí, ale na druhou stranu byl to fajn večer. Po počátečním skupinkování, se díky pexesu zábava rozproudila. a když začala diskotéka tak to už přímo vřelo. Tancovali skoro všichni, někdo to pořádně rozjížděl, někdo si to užíval trochu mírněji, každopádně vždy tu byl prostor i k rozhovoru. Při bližším pohledu musím konstatovat, že i nějaké jiskry přeskočili. V závěru večera navíc došlo i na kulturní vložku v podobě karaoke výstupů. Ve dvě hodiny jsme bohužel museli večírek rozpustit, ale musím říct že i cesta k dopravním prostředkům byla zábavná, ale nechci nikoho popisem uvést do rozpaků.

Už se těším na další akci

Jana

Zobrazení: 425

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Jani, toku rikam nasazeni :) Pred ctvrtou ranni jeste zapinat pocitac a psat report, dobry, dobry :)

Za me musim rict, ze mi opravdu sedli lide, kteri delali party tak zabavnou, jak byla. Nejtezsi je party organizovat pro ty, co prijdou, sednou a ted me bavte. To se dneska vybec nestalo a diky vsem, kteri drzeli zabavu i pri vypadcich techniky :)

Jo a taky musim rict, ze se vyplati pit nealko pivo, hned na Dejvicke si me cetnici podali a ja byl cisty jak cerstve padly snih. Jen me pokarali za spinave auto.

Co ti, pro ktere byla party prvni PaP akce? Jaky jste meli dojem na zacatku, jaky uprostred a jaky na konci? :)

Bylo to fajn...dobrá zábava a fajn lidičky i když jsem odcházela relativně brzo, pexeso byo super a byvilo mě, jen mě mrzelo, že nebyly všechny kartičky vždy v oběhu, takže člověk chodil a hledal něco zbytečně....co vůbec nebylo mimo domeček.../ stůl/ možná by nebylo špatně to příště neděli na muže a ženy, protože proč by se něměli muži bavit mezi sebou a i ženy se poznat...přišla jsem se bavit a očekávání to splnilo, našla jsme tam možná novou kamarádku  když už né partnera, ale to jsem ani nečekala....

Hezký den všem

Monika

Ahoj Moni, to je zajímavý nápad nedělit pexeso mezi může a ženy, bylo by to dokonce organizačně i jednodušší :-) Co na to ostatní, zkusíme to tak?

K těm kartičkám v oběhu - rozdali jsme klukům a holkám úplně stejné kartičky a všechny další schovali. Kluků bylo asi o dva víc, takže dva pánové neměli protiobrázek, ale všichni ostatní toho "svého" tam někde měli :-) Je možné, že někdo nehledal, někdo blafoval, někdo si kartičku vyměnil apod., ale vítězem nebyli ti dva, co vyhráli šampaňské, ale všichni ti, kteří využili pexesovou kartičku využili k tání ledů a nastartování komunikace s ostatními a těch tam bylo hodně moc, což je dobře a všem jim za hezký večer děkuji :-)

Moni, to je výborný nápad, můžeme tím příště pexeso takhle hezky obměnit :-) Doufám, že se budeš bavit i na příštích akcích!

Ahoj, musim souhlasit, ze to byla povedená akce, skoda, ze jsem musela odejit docela brzy. Tesim se na dalsi a doufam, ze bude co nejdriv ;) coo?  ;)

Zajímalo by mne, jestli se opravdu na takovéto akci někdo seznámil... Sám jsem ji navštívil jednou a tento typ bych už nezvolil, spíše něco komornějšího. Tohle je spíš pro typy, které by se seznámilykdekoli ve společnosti, na diskotéce a podobně... Ostatně - utrpěl jsem onehdá nečekaný mírný šok, když jsem zjistil, kdo to byl, kdo usedl vedle mne - rodem si nejsem jistý doposud, asi střední... Ale dotyčné stvoření je údajně poměrně známá celebrita...

A nepleteš si "seznámit" a "sbalit"? Šance, že na takové akci potkáš někoho zajímavého je docela vysoká (jak se ti dokonce stalo) a někdy to nemusí hned být životní láska. Oproti jakýmkoliv jiným místům máš alespoň jistotu, že v tom hledání nejsi sám a že je docela velká šance, že dotyčného či dotyčnou zas potkáš (na nějaké další akci), případně ho/ji můžeš kontaktovat přes tenhle portál. Co bys chtěl víc?
Komornější určitě bude třeba saunování...

Pravda, saunování, to je už možná až dost komorní :-) Ale střední cestou může být třeba bowling a nebo už velmi brzo vyhlášené nové akce - deskohraní, čajovna a lasergame.

Čajovnu beru, dostanu-li se do výběru :-)

Ohledně té zajímavé postavy - nevím, jakého je v současné době pohlaví. Kdysi vystupovala jako muž.

Stačilo by takových pět procent...

© 2019   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby