Ahoj mili kamaradi, Ahoj vsem PaPakum,

tak tady mate napad na kurz vareni...snad holky ted budou mit radost:-))) ale verim ze i kluci... Jelikoz je to tezko najit misto na kurz vareni pro hodne lidi...tak napadlo mi to ze zkusime po mensich skupinach.

Muzes si zaridit svou mensi akci pro PaPaky..a si pozves domu koho chces:-))

 

Máš rád/a italská jídla? Chceš někoho překvapit výbornou večeří? Chceš se naučit vařít výborná italská jídla? Tak neváhej a ozvi se rád s tím pomůžu nebo naučím :) Mohu učit po menších skupinkách(lze si take vytvořit vlastní skupinku lidi, ktere chcete vy) u nekoho doma,záleží jen na Vás.

 

Cena dohodu podle vareni.

 

Buon Appetito....a dejte mi vedet!!!

 

Marco

Zobrazení: 210

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

TAK MISSION IMPOSSIBLE!!!! Najit kuchyni :-)))
No i já se dobrovolně hlásím, akorát u mě to určitě nepůjde...bydlím v minigarsonce...:-((( Ale určitě se moc rád přiučím všemu Tvému umění...:-) Akorát doufám, že se ještě někam vejdu...už se těším...:-)))
Romane ty mas misto garantovano!!! :-))
To se nauci za 10 minut :-))
Marco, Ty už nevíš jak se k těm holkám domů jinak dostat viď :-) Tady pro inspiraci jedny stránky školy vaření na Žižkově. Možná by se to s nima taky dalo domluvit. http://www.chefparade.cz/
Tak holky by ke mne domu rady chodily :-)) prece potrebuji pomoc pri zehleni, vareni, uklizeni....to je zenska prace...:-)))))

dekuji za inspiraci...
Taky jsem pro :) A myslím si, že chefparade.cz už tu padlo v podzimní diskuzy :)
jdu do toho výborná akce, italskou kuchyni moc rád..kuchyň taktéž minimálních rozměrů :-(
Ehm, tady drancuju a podnikám nájezdy na lednici já... :D

Teda Nibiru...budeme u tebe? :-))
...casto doma griluju a jak jsem jiz v kuloarech anoncoval, pristi tyden u me probehne papi palacinkovani + gril na balkone :) ...kdyz se dilo podari, jsem svolny k leccemu :D

"Když jste neštastní nebo flustrovaní vždycky si uvědomte, že jediné světlo ve vašem životě je žárovka v lednici... " ;D
Ahoj Marco a všichni jedlíci,

to je docela zajímavý nápad a jak známo: "Láska prochází žaludkem" :-) Já bych k této akci mohla nabídnout pouze svoji kuchyň, ale vařit tedy moc neumím.....potřebovala bych odborný dohled :-DDDDDD a vzhledem k velikosti mého bytu bych zkorigovala tuto akci na cca 5-6 lidí. Takže vyhlašuji konkurz na post odborného kuchařského instruktora. Předběžný termín -sobota 6.3. ??

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby