Nazdárek sportovní nadšenci, nenašel by se někdo, kdo by zašel v Brně třeba na stěnu či podle podmínek na bike nebo silničku? A poté třeba do nějaké příjemné hospůdky na kofču či pivko či něco jiného, podle nálady;o)))

 

 

Zobrazení: 247

Odpovědi do této diskuse

Než čekat na pěkný počasí na stěně u Olympie, bych zašel spíš do té Kuřimi.
Tak lidi, co bude s tou stěnou? :) A až se trochu umoudří ten vítr, tak bychom už mohli vyrazit na bike. Už jsem to byl testovat u přehrady. Nebo na silničku (až si jí koupím).
Tak za mě nejbližší možnost pondělí 12-týho nebo úterý 13-týho, pak sem zhruba 10-12 dní mimo Brno, mimo ČR :-), a můžu až 26-týho, zase v pondělí.

Btw. 50-ku lano už mám taky ;-)
Ahojte, co ta stěna? Už jste zrealizovali stěnu? :-) Chodím na Friťák.. na Klajdě jsem byl jen jednou a líbilo se mi tam. Kam jezdíte s kolem?
obojí beru, napiš kdy a domluvíme to :) jak tu čtu, určitě se přidá i více lidí a není problém zajet i do Kuřimi :)
to bylo asi na mě, že? Byl jsem včera a dnes :-) nejsem zas tak aktivní, minulej týden jsem nebyl a teď to vyšlo 2 krát po sobě.. tak se můžeme domluvit na Friťák? S kámošem jdeme určitě tento týden ještě jednou..

v Kuřimi se mi až tak moc nelíbilo, Klajda na mě udělal lepší dojem. Teď jsem si vzpomněl, že v dubna se má otevírat novej boulder někde na Vídeňské.. nevíte o tom něco?
Mám pocit, že myslíš tu stěnu u Olympie. Je to vidět z cyklostezky okolo Svratky. V tomhle počasí bych fakt volil spíše indoor :)
Já jsem pro koloooooo! Lozit neumííím. Kam jedem? akceee
otvírá se flash boulder bar, někde v okolí nemocnice u milošů, konkrétně na jaroslava foglara 13, na friťáku se občas mihnu, ale že by mě teda nějak zvlášť uchvátil to ne :) teď to vypadá nejspíš na neděli v kuřimi, záleží na počasí
Na víkend má být pěkně, viděl bych to spíš na něco venku. Na bajka, nebo silničku. Sobota by celkem šla :)
Myslím, že ten nový boulder by mohl bejt dobrej. Těší mě, že se lidi aspoň rozdělí a nebude na friťáku plno :-)
V sobotu jsem byl otestovat formu na silničce, Brno-Pasohlávky.

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby