ahoj lidi, už druhý rok se marně snažím zlákat někoho kdo by vyrazil na pár dní do Tater. Najde se tu někdo kdo to tam zná, případně má kontakty na nějaké dobré ubytování a jel by?

Zobrazení: 107

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

mám takové nejasné tušení, že je dokonce povoleno jen několik výšlapů ročně, aspoň tak nějak to psali v katalogu Kudrny/Alpiny - teď nevím přesně
tak zkusit můžem, to každopádně jo, přinejhorším se může jet s nějakou tou cestovkou, ale vyjde to asi lépe po vlastní ose
termín 20-22.8 je klidně možný, má někdo vozidlo?
ahojky do Tater bych mooc ráda jela. Je tam krásně. Jezdily jsme tam ještě z rodinou ale to už je moc dávno...
Tak je to dobré, zájemců jet je dost, najde se teda někdo kdo by chtěl akci organizovat?
ovšem cena za výstup na Gerlach s průvodcem je ne zrovna malá :( http://www.treking.cz/archiv/tatransti-horsti-vudci.htm
Dřív jsem tam z Olomouce jezdil docela pravidelně, hlavně v zimě, ale po zkušenostech s "kvalitou" služeb jsem přestal, protože jediné, co se v Tatrách zvyšovalo, byly ceny :-( A poté, co jsem přičichnul k Alpám, mě Tatry přestaly lákat úplně.

Přeji všem, kteří se do Tater vydají, ať jim to vyjde! :-)

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby