Ahoj vsem,
dneska snezi a uz me prijde ze vanoce se blizi...:-))
tak dneska me napadlo ze mohli bychom pred vanocama delat nejakou akci a jelikoz uz je z nas tolik (501) tak snad muzeme pocitat s tim ze aspon kolem 80 pred vanocama chteji si prat s PaPeople hezke svatky...Mohli bychom zarezervovat Meloun jenom pro PaP a jeste jestli Martin me schvaluje delat napriklad nejaka TOMBOLA..nebo jak se hraje BINGO...a jeste k tomu snad zase karaoke..a jeste me napadlo ze jelikoz nas projekt urcite po nedeli 18/10 bude urcite popularnejsi nez ted..by bylo od nas krasne a mile delat nejakou dobrovolnou zbyrku pro lidi kteri maji nejaky problem..nebo primo adoptovat nejaky projekt..aby vsichni se mohli aspon na vanoce smat...tak pokud sohulasite tak prosim NAPISTE VLASTNI NAZOR nebo jak byste chteli delat..

Grazie

Marco

Zobrazení: 153

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Super..rekl bych 9.12 je to lepsi....
Jo klidne muzes se ptat...Martin jeste se nevyadril...
Ale pak dame sefovi aspon neco :-)) a pak uvidime co rika...

Dekuju slunicko..

marco
Vy blázínci....víte, že máme 10. dorazit na hory? Nebude lepší se na tu cestu a akci alespoň 1 noc předem vyspat? SIlnice nemusejí být zrovna suché a kdo bude odpočatý, určitě neprohloupí...Je to samozřejmě na Vás, ale já bych raději volila o den dřív...popřemýšlejte
Já jsem taky určitě pro večírek i charitativní akci . Radkovo nápad s Mikulášem mi přijde fajn, protože přesně jak píše , pak nastane období firemních vánočních večírků .
Pokud se týká těch projektů co podpořit, měla bych nápad, ségra pracuje pro ČHV (Český helsinský výbor) a mají zajímavý projekt týkající se dětí .
Určitě by byla ochotna nám třeba dodat nějaké podklady nebo popřípadě se dostavit na nějakou akci a konkrétně nám projekt představit. Vědělo by se pak na co peníze konkrétně půjdou a vlastně by jsme mohli dostat i zpětnou vazbu.
Ahojte. Prima nápad. Jsem pro a těším se. ;-)
ahoj Peto..tak by bylo fajn...muzeme si dat sraz a zalozit tym ketry chce ten party organizovat..tak kdo chce byt clen tym?
Když už to vypadá, že máme datum 9.12.2009, co takhle zadat je už do akcí, aby si lidi na ten večer nenaplánovali něco jiného? Základní info večer 9.12.2009 Mikulášskovánoční párty v Praze a třeba odkaz na tuto diskusi by pro začátek mohlo stačit. Sice se nám tím debata roztahá na dvě místa, ale aspoň si všimnou i ti, kdo sledují spíš Události než Fórum.
Ahoj dneska budu se snazit neco vymyslet s Martinem...ale predpokladam ze mohli bychom zalozit nejaky team abychom se sesli a zaorganizovali tu akci...Marta jestli jsi pro tak pocitam s tebou.

Matonka, Petra, Lu, Radek U. nebo Radek....kdokooliv chce ale co je nejdrive.

Dekuju
Marco
Jasně, díky za důvěru. :-)
Jsem pro :-) Jinak uz mam odpoved ze Zlatych casu, kde jsou uterky a stredy v prosinci zabite. Za najem sice nic nechteji, ale museli bychom u nich utratit minimalne neco pres 60.000. Pri techto podminkach by to chtelo ucast aspon 100 lidi, takze konkretne Zlate casy si muzeme hned skrtnout nebo uvazovat o pondeli nebo ctvrtku...
Dekuju matonko!!! tak uvidime jak to bude v melounu muzeme se zeptat ve stredu a neco vymyslet...behem pristiho tydne meli bychom to mit uz zorganizovano...
Ahoj Lucie...dival jsem se na to...a vypada to krasne...tak cekam jeste dalsi nabidky a pak dame dohromady...

Martin snad se vyjadri...:-)))
Jestli se ti chce muzes se pridat i ty tymu organizatoru vanocni party...cim vic tim lip..
Dobre tak te mam v tymu...:-)))

Marco, Matonka, Lucie, Lu, Marta mozna i Petra....tak kdo jeste?

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby