Na lasergame jsme řešili videoprojekční střelbu, tak jsem zjišťoval podrobnosti. Celkem rozumně vypadá střelnice v Čimicích, ale i tak to není úplně levné. Hodina střelby s videoprojekcí a půjčení zbraně vyjde lehce nad tisícovku. Dala by se koupit permanentka na 5 hodin, ale nějak výrazně to cenu nesníží (tak akorát aby se nemusela zvyšovat o PaPí poplatky). Nevím jak ta hodina probíhá, ale snad by se dalo vystřídat třeba po 15 minutách, tj. 4 lidi na hodinu při ceně kolem 280 Kč na jednoho (tedy pokud je v ceně i instruktor, jinak cca 350 Kč).

Pro představu lze shlédnout reportáž na FB střelnice. Taky to asi úplně nebude pro lidi, kteří nikdy nestříleli, pro ty by asi bylo potřeba udělat alespoň základní kurz (což by ale mělo jít tamtéž).

Případně lze i levnější varianta (cca polovina) s laserovým adaptérem (nestřílí se ostrou municí).

Je to schůdné a mám to dál zjišťovat a zajišťovat?

Zobrazení: 398

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Pěkné, měl bych zájem!

Kdyby to pomohlo, zbraně (mám 1 samopal SA58 a několik pistolí) mohu zajistit vlastní (zdarma). Můžeš zkusit zjistit, na kolik by přišel pronájem 1 palpostu s tím, že bychom si vše zajistili (náboje, zbraně) a jestli je tam schůdné se ve více lidech vystřídat (vždy by tam musel být 1 člověk se zbrojákem (já) + by postupně chodili jednotliví střelci).

Platil by se tak jen pronájem + každý, co by vystřílel (1 náboj by stál cca 6 Kč do pistole a 9 Kč do samopalu).

Taky bych se pridala - kdyz pujde mensi mnozstvi rozumnych a zodpovednych jedincu :)

Tak jsem měl dnes cestu kolem a byl jsem se tam vyptat.

Ceny za pronájem jsou bez instruktorů, pokud nebudeme mít člověka se zbrojákem a zbraní, jsou potřeba dva. Pak by bylo 925 (střelnice) + 2x290 (instruktoři) + 100 (zbraň) je 1605. Ideální je to pro 4 lidi (při víc se dlouho čeká), tj. 402 Kč na jednoho (bez munice), ta přijde kus na 5,50.

Pokud budeme mít člověka se zbrojákem a zbraní, stačí nám jeden instruktor co to bude pouštět a obsluhovat, ale veškerá zodpovědnost jde na majitele zbraně. Pak by bylo 925 (střelnice) + 290 (instruktor) tj, 1215, ale dělilo by se to jen na tři lidi (majitel zbraně by měl odpracováno a přijde mi nefér, aby si ještě platil vstup), tj. 405 Kč bez munice pro běžného účastníka, což je v zásadě úplně stejné, ale výhoda by asi byla více zbraní (u samopalu má střelnice větší cenu za půjčení).

Doporučoval bych předem ještě hodinu "obyčejné" střelby do terčů, aby si lidé zbraně osahali a měli trochu představu, co od toho čekat. Vyšlo by to na dalších cca 150 (instruktor) resp. 70 (člověk se zbrojákem) Kč bez nábojů.

O nábojích nemám úplně představu, na videoprojekci je max. 100 za hodinu, tj. 25 na každého, na obyč střelnici cca 2x tolik? Tj. cca 140 Kč za munici na video, cca 275 Kč na obyč. střelnici. Při použití samopalu kolem 225 a 450 Kč.

Prostě legrace za tisícovku... :-)

Oboje by mohlo být volitelné, v případě zájmu více lidí třeba dvě skupiny po hodině po sobě. Na střelnici  se dá posedět u nealka, jídlo je zvládnutelné v Čínské restauraci v areálu.

© 2021   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby