Ahoj lidi,
zkusim to zkumat a pak se uvidi. Chapu ze je docela riskantni jelikoz jeste moc lidi mezi sebou se neznaji..ale je i pravda ze abychom se poznali je potreba mit trochu odvahu...to je maly experiment...
Dival jsem se na netu schvalen kolik by stalo viken v Rime pro 6 lidi.
Letenka by stala 1200 kc zpatecne + 400 kc kufr + 3 noci v Appartamentu pro 6 lidi v centrum 479 Euro (KC 12.215) / 6 = 2035 kc. celkova cena by mela byt 3635 kc.

http://www.apartmentsapart.com/Europe/Italy/Rome/Apartments/Detail/...
letenka www.wizzair.com
pokud bude velky zajem tak neco vymyslime..

Marco

Zobrazení: 239

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

A jaký tam tou dobou bude počasí Marco? A ty nám budeš dělat průvodce? ;) Já jsem předběžně pro ;)
Byla jsem tam ve stejnou dobu před dvěma roky a bylo tam 17 stupňů :)
Marco, to je skvělý nápad! Hlavně, když bys nám dělal průvodce, jak píše Martin. Za mě ještě nevím, jestli toho 19.11. nebudu muset být na jedné konferenci...
ANO BUDU URCITE PRUVODCE BYDLEL JSEM V RIM 4 ROKY!!! Teda nemate z ceho bat..
To je jenom experiment abychom vedeli jestli defakto muzeme neco takoveho planovat...staci jenom mit trochu stesti s letenkama a s ubytovanim jak je v tom pripade a je to ono...teda nemusi byt listopadu ale kdykoliv..jenom zkouset jestli jste PRO!!! Tak uvidime..co pisou ostatni...urcite jsme 3 pro zatim...

Marco
Pocasi...tak byva krasne behem dne a vecer kolem 15 vtsupnu...
Ahoj, pro Rim jsem urcite, ale letos uz mi to nevyjde :-( Lu
já bych jel docela rád, ale nevim, jetli mi to letos vyjde finančně...ale určitě je to dobrej nápad něco takovýho uspořádat :)
Super nápad Marco, jenom letos už jsem totálně bez dovolené, tak kdyby to šlo až v novém roce :-)
Ja vim ze je super napad...a ta rekace prece jsem ocekaval...teda muzeme se o tom bavit klidne v lednu abychom vsichni meli dovolenu..a pak v breznu nebo v dubnu jet do Italie...jak jste vy na tom?
Od ledna s tebou pojedu kam chceš ... ale nemysli si, že mě tam někde necháš, když neumím italsky :-) Mám bratránka itala a ten si mě když tak přijede vyzvednout, nebo mi bude tlumočit přes telefon :-)))
Jsem pro, super nápad, ale nejlépe až na jaře, poslední dovču využiju na prodloužený víkend na Klínovci...
JO neni problem...napsal jsem ze byl jenom experiment...a dal jsem nejaky vzor jako datum..ale myslim si ze na jare to by slo...

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby