Ahoj lidi,
zkusim to zkumat a pak se uvidi. Chapu ze je docela riskantni jelikoz jeste moc lidi mezi sebou se neznaji..ale je i pravda ze abychom se poznali je potreba mit trochu odvahu...to je maly experiment...
Dival jsem se na netu schvalen kolik by stalo viken v Rime pro 6 lidi.
Letenka by stala 1200 kc zpatecne + 400 kc kufr + 3 noci v Appartamentu pro 6 lidi v centrum 479 Euro (KC 12.215) / 6 = 2035 kc. celkova cena by mela byt 3635 kc.

http://www.apartmentsapart.com/Europe/Italy/Rome/Apartments/Detail/...
letenka www.wizzair.com
pokud bude velky zajem tak neco vymyslime..

Marco

Zobrazení: 239

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Marco, to zní dobře. V Římě jsem ještě nebyl. Čas si na to udělám, peníze našetřím, termín mi vyhovuje! Pokud by se akce konala v trnto termín, dej mi ASAP vědět a já si zařídím dovolenou.

Dík
Teda Marco ty jsi akcni, Rim mam v hledacku uz pomerne dlouho. Chapu, ze s dovolenyma byvaji lidi ke konci roku na stiru, ale dost podniku ted vnucuje lidem neplacena volna, tak bych jeste vypustil testovaci balonek 27.10. - 1.11. Uvedena spolecnost leta vecer, proto toho 27.10., 28.10 je statni svatek a tak za 2 dny dovolene muze byt 5 veceru v Rime. Ale cena za ubytovani by holt narostla, ale kdyz uz se clovek trmaci pres pul Evropy... Co vy na to?
Marco výborně, je to skvělý nápad. V Římě jsem ještě nebyla, dovolenou ještě nějakou mám, takže jsem jen pro. Nápad Quida jet přes svátek v říjnu je také možný. L.
ahoj vsem jsem rad ze je velky sohulas...tak v sobotu o tom se bavim s Martinem a neco muzeme vymyslet...

Dekuju vsem

Marco
nepochyboval jsem...:-))

marco
v sobotu se bavime osobne a bude tam i Martin...ale to vidim spis v jare...
Ahoj Lenka..ale ten terim je jenom zkuska...vestinou lidi nemuzou..ale spis to bude v jare...jenom jsem chtel zkouset jestli lidi bude se libit prodlouzeny vikend v Italii... a za takovou doboro cenu..coz si myslim ze jeste se nas povede...teda v jare pocitam s tebou.

Marco
Ty jsi teda chytra a mas vkus..:-))
pa marco
Ahoj. Na jaře bych se možná taky přidala.
Hm, teda Marco, skvely napad. :-) Ty si teda troufas. Ale proc ne ... Jsem taky predbezne pro. :-)
Tak pravepodobne bude v jare...ale uz v lednu meli bychom to rezervovat..teda v lednu se pripravte..

Marco
Na jare urcite bude...doufam ze jsi pro..:-)

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby