Ahoj všem :-)

neměl by někdo z okolí Prahy chuť vyrazit v neděli, pondělí či úterý (4.-6.7.) na kolo či na in-liny (či jiný sport)?

Na kole bych to viděl třeba někam na karlštejnsko, Křivoklátsko. Pokud by byl někdo cyklistický začátečník tak není problém se přesunout blíž autem.

Na in-linech by to byla nejspíš Modřanská stezka, ale může být i kdekoliv jinde.

Pokud by jste tedy měli někdo zájem, tak dejte vědět, internet mám trvale s sebou.

Přeji pěkné sváteční dny.

Zobrazení: 235

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

Ahoj Evko a Lado,

vcera vecer jsem byla na Ladronce bruslit a -nejakym- zpusobem se mi stratili klice (all inklusive byt, auto, firma atd) a k tomu jeste beze telefonu. Do bytu me dostali az rano, Takze dvere vypadaji krasne provrtane. Jeste se postarat o to ostatni. ...Proto jsem se odvcerejska neozvala. A zaroven se omlouvam, ze na dnesni akci nemuzu. Doufam, ze se bude jeste opakovat.

Preji Vam hezky pocasi (u mne to vypada docela slibne) a hlavne si davejte pozor na sve veci,predevsim kdyz budete na Ladronce.

Hezky den,

Kristina
Tím pádem tedy jak jsem psal Hamr (Braník) 9:00. (Smíchovské nádraží 8:40)

Kristina: Tak to je mi moc líto .. ztráta klíčů je docela průšvih, vyměnit všechny zámky a podobně, to nezávidím :-( Tak snad to vše nějak zvládneš zařídit .. měj se zatím pěkně a příští akci se budu snažit udělat míň zmatenou :-)
Tak to je pech a ať Ti to dobře vše dopadne.Vráťa
Tak nakonec z toho byl moc pěkný výlet na Karlštejn a Velkou Ameriku.
Sluníčko, troška deště, bláto i pěkné cesty, spousta najetých kilometrů, prostě pohodička .. díky zůčastněným :-)
Mily pane organizatore :-)
byl to fajn vylet, uz se tesim na pokracovani.
E.
Souhlasím a moc rád se zase zúčastním.Vráťa
Ahoj,
já jsem tuto diskuzi taky zaregistroval:-), ale mohl jsem jen v pondeli (utery jsem mel obsazene), a tak kdybyste nekdy uskutecnili ten vylet do zatopených lomů, tak se rad pridam;-)

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby